آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

اکستنشن مو با چسب کراتین

مو نقش موثری در زیبایی دارد. به همین دلیل بسیاری از زنان برای اینکه موهایی بلند و پرپشت داشته باشند، به روش‌هایی چون اکستنشن مو روی‌ می‌آورند. مزایای اکستنشن مو را بخوانید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

مو نقش زیادی در زیبایی ظاهر افراد دارد. به همین دلیل است که بسیاری از ما هزینه و وقت زیادی را صرف داشتن موهای سالم و پرپشت و زیبا می‌کنیم. علاوه بر مراقب از مو و استفاده از محصولات متنوع برای حفاظت از سلامت و زیبایی آنها، گاهی دوست داریم مدل موهایمان را عوض کنیم یا آنها را پرپشت‌تر و بلندتر کنیم. اکستنشن مو بهترین روش برای ایجاد تغییری اساسی در مو است.

اگر می‌خواهید موهایتان را با روشی راحت و کم‌ دردسر، پرپشت‌تر و بلندتر کنید، بهترین راه اکستنشن مو است. اکستنشن مو اگر به درستی انجام شود و برای اجرای آن از موهای زیبا و سالم و طبیعی استفاده شود، ظاهری کاملا طبیعی و جذاب ایجاد می‌کند. در عرض چند ساعت می‌توانید موهایی بلندتر و پرپشت‌تر داشته باشید. همچنین با اکستنشن می‌توانید مدل‌های متنوع مو را امتحان کنید. حتی می‌توانید رنگ جدیدی به موهای خود اضافه کنید.

در ادامه به چند مورد از مزایای اکستنشن مو اشاره می‌کنیم:

۱. افزودن حجم، طول و ضخامت به موها

اگر موهای کوتاهی دارید و دوست دارید خیلی زود و بدون صبر کردن، مدل موهای بلند را امتحان کنید، اکستنشن مو بهترین راه حل است. با کمک اکستنشن مو می‌توانید به راحتی طول موهای خود را بین ۳۰ تا ۵۵ سانتی متر افزایش دهید. برای اینکه بتوانید موهایی پرپشت‌تر داشته باشید و به حجم موهای خود اضافه کنید، از اکستنشن‌های مرغوب و طبیعی استفاده کنید. بسیاری از زنانی که موهایی نازک و کم حجم دارند، برای افزودن حجم و ضخامت به موها از اکستنشن بهره می‌برند.

۲. نگهداری راحت

اگر هر روز وقت کافی ندارید تا برای حالت دادن و استایل موهای خود وقت بگذارید، با اکستنشن به راحتی می‌توانید تغییری در ظاهرتان ایجاد کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های اکستنشن مو این است که نگهداری و استفاده از آن راحت است و کمترین دردسر را دارد. هم می‌توانید از اکستنشن‌های طبیعی استفاده کنید و هم اکستنشن‌هایی که با موهای مصنوعی تهیه می‌شوند. البته موهای طبیعی هم گران تر و هم زیباتر و طبیعی‌تر است. نصب اکستنشن‌ها هم بسته به نوع اکستنشن، متفاوت است. اگر دنبال استایلی متفاوت برای تعطیلات یا مراسم خاص هستید، می‌توانید اکستنشن‌های حالت‌دار یا موج‌دار را انتخاب کنید. 

۳. استایل‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان ممکن

اگر اهل تنوع هستید و دوست دارید همیشه ظاهری متفاوت داشته باشید، بهترین راه حل، اکستنشن مو است. با اکستنشن مو در کمترین زمان ممکن می‌توانید مدل‌های مختلف مو را امتحان کنید. از موهای فر و بلند گرفته تا مدل‌های جدید باب که طرفداران زیادی پیدا کرده است. حتی می‌توانید مرتب رنگ‌ موهای خود را تغییر دهید و هر روز ظاهری جدید داشته باشید. بدون نگرانی از اسیب دیدن موهای طبیعی خود می‌توانید مدل‌های مختلف را امتحان کنید تا بهترین مدل را انتخاب کنید. استفاده از اکستنشن مو، باعث می‌شود که موها طبیعی شما به خاطر رنگ کردن‌های متعدد، استفاده از مواد شیمیایی مختلف و استفاده از دستگاه‌های حالت‌دهنده، آسیب نبیند.

۴. مخفی کردن اشتباهات در کوتاهی مو

گاهی اوقات پیش می‌آید که برای کوتاهی مو به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنیم ولی از نتیجه نهایی کار راضی نیستم و مدل موهایمان را نمی‌پسندیم. یا گاهی اگر آرایشگر ناوارد و بی‌تجربه‌ای را انتخاب کرده باشیم، ممکن است بر اثر اشتباه، مدل موهایمان خراب شود. اکستنشن مو یک راه حل سریع برای پنهان کردن این اشتباهات است. اگر مدل موهایتان را دوست نداشتید می‌توانید با اکستنشن دوباره به آن مدل جدیدی بدهید. یا اینکه اشتباهات پیش آمده را با افزودن اکستنشن مو جبران کنید.

۵. افزودن رنگ یا هایلایت به موها

بیشتر خانم‌ها دوست دارند تا گاهی رنگ موهای خود را تغییر دهند یا آن را با رنگ دیگری هایلایت کنند. اما عده زیادی هم هستند که به دلایل مختلف از رنگ مو فراری‌اند. این عده که دوست ندارند موهای خود را به دست مواد و رنگ‌های شیمیایی بسپارند و در عین حال دلشان می‌خواهد که گاهی تغییری در رنگ و ظاهر موهای خود ایجاد کنند، می‌توانند از اکستنشن مو استفاده کنند. برای اکستنشن مو گاهی از موهایی با رنگ‌های چند درجه روشن‌تر یا تیره‌تر استفاده می‌شود که نتیجه نهایی آن، موهایی جذاب با رنگی متنوع است.

۶. بدون هیچ آسیبی برای مو

بعد از خواندن این مزایای اکستنشن مو شاید این سوال به ذهن شما رسیده باشد که آیا اکستنشن مو می‌تواند برای موهای طبیعی من مشکلی ایجاد کند؟ اکستنشن مو اگر به درستی و توسط متخصص انجام شود و برای آن از ابزار و موهای باکیفیت استفاده شود، هیچ آسیبی برای موهایتان ندارد. البته بعضی از انواع اکستنشن‌های مو مثلا اکستنشن‌های نواری یا باندینگ ممکن است آسیبی جزیی برای مو داشته باشند. مثلا اکستنشن به روش باندینگ ممکن است مانع موهای شما برای رشد طبیعی شود.

۷. راحتی در استفاده

داشتن موهای بلند، ساالم، پرپشت و زیبا به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه بر عواملی که گاهی دست خود ما نیست، به مراقبت هم نیاز دارد. همه فرصت ندارند که وقت زیادی صرف موهایشان کنند. به همین دلیل ترجیح می‌دهند موهای کوتاهی داشته باشند و هر وقت دوست داشتند مدل موی بلند را امتحان کنند، از اکستنشن مو کمک بگیرند. یکی از مهم‌ترین مزایای اکستنشن مو این است که در مدت زمانی کوتاه می‌توانید مدل موی مورد نظرتان را داشته باشید بدون اینکه وقتی صرف نگهداری و مراقبت از آن کرده باشید.

۸. امکان تغییر مدل

اکستنشن مو را درست مثل موهای خودتان می‌توانید حالت دهید و حتی رنگ کنید. با وجود اکستنشن مو مجبور نیستید به یک مدل مو اکتفا کنید. موهای اکستنشن شده را می‌توانید با مدل‌های مختلف تغییر حالت دهید. حتی می‌توانید از وسایل حالت‌دهنده مو مثلا سشوار، دستگاه‌های فرکننده و حالت‌دهنده استفاده کنید.

در مجموع اگر دوست دارید در کمترین زمان ممکن، ظاهر موهای خود را تغییر دهید، آن را بلندتر و پرپشت‌تر کنید و تغییری اساسی در ظاهر خودتان ایجاد کنید، اکستنشن مو راهی بی‌دردسر و آسان است. با کمک اکستنشن مو از داشتن موهایی بلند و سالم و پرپشت و در عین حال با ظاهری کاملا طبیعی، لذت می‌برید.

منبع: luxyhair

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password