دترلند، سرزمین دختران زیبا

کوتاهی موی کودک

کودکان در هنگام کوتاه کردن مو، سر خود را تکان می دهند و شیطنت های خاص خود را دارند، در بسیاری از مواقع حتی شروع به گریه کردن و بی تابی می کنند زیرا یا از کوتاه کردن موهای خود می ترسند و یا از برخورد با آدم های جدید استرس می گیرند. برای انجام این کار باید حتما به آرایشگاهی مراجعه کنید که آرایشگر به نحوه رفتار با کودکان آشنا باشد و به صورت تخصصی کوتاهی موی کودک انجام دهد تا از آسیب های احتمالی به کودک هنگام کار با ابزار کوتاهی جلوگیری شود.

رزرو نوبت کوتاهی موی کودک با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک۶

موی کودکانتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار کوتاهی موی کودک

زیبا ترین مدل های مو برای کودکان شما

خدمات کوتاهی موی کودک

  • کوتاهی مو کودک با جدیدترین شیوه های روز دنیا
  • ایجاد فضایی دل انگیز برای آرامش روانی کودک
  • کوتاهی مو کودک با جدیدترین شیوه های روز دنیا

کوتاهی موی کودک رزرو نوبت رزرو نوبت کوتاهی کودک

جدید ترین تکنیک های کوتاهی موی کودک در دترلند

خدمات کوتاهی موی کودک در دترلند چطور انجام میشه؟

برای کوتاه کردن موی کودک، مهم ترین مساله این است که کودک با استرس و گریه روی صندلی انجام کار ننشیند و با میل و رضایت خودش این کار را انجام بدهد. کودکان معمولا هنگام مواجه شدن با افراد جدید استرس می گیرند، گریه می کنند و برای کوتاه کردن موهایشان صبر کافی ندارند. متخصصان کوتاهی موی کودک در دترلند با تسلط بر متدهای روانشناسی کودک و فراهم کردن فضای دل انگیز با انواع اسباب بازی ها، هرگونه شیطنت و استرس را به بهترین نحو کنترل می کنند و با ایجاد محیطی دوستانه، صمیمیت و آرامش را به فرزندان شما هدیه می دهند. آرایشگران باتجربه دترلند با توجه به فرم صورت و جنس مو، بهترین مدل ها را پیشنهاد می دهند و همچنین قادر به اجرای مدل های دلخواه شما از روی عکس نیز هستند.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت کوتاهی موی کودک با بهترین قیمت خدمات کوتاهی موی کودک سالن زیبایی دترلند در فضایی کاملا بهداشتی و مناسب کودکان توسط اساتید این رشته انجام می شود. آرایشگران با تجربه دترلند، می توانند با دیدن عکس موهای دلخواه شما، مدل مو را تشخیص داده و دقیقا همان مدل را بر روی موهای کودکان شما اجرا کنند. در کنار سلیقه مشتری، آرایشگرهای دترلند انواع چهره ها را شناخته و می توانند با توجه به فرم صورت و سن کودک، پیشنهاداتی را ارائه دهند. دترلند گنجینه ای از متخصصانی دارد که دارای مدرک آرایشگری کودک هستند و دوره روان شناسی کودک را گذرانده اند و به نحوه رفتار با کودکان مسلط هستند. در دترلند فضایی شاد و مفرح برای کودکان فراهم شده تا بتوانند بدون استرس و نگرانی موهای خود را کوتاه کنند و بعد از اتمام کار به آنها هدیه ای داده می شود تا با خاطره خوش سالن دترلند را ترک کنند.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

چطور شیطنت بچه ها رو کنترل می کنید؟

در سالن زیبایی دترلند تعدادی اسباب بازی و کتاب داستان برای سرگرم کردن کودکان فراهم شده است. همچنین آرایشگران مخصوص کوتاهی موی کودک، تجربه و روحیه بالایی در برخورد با کودکان دارند.

ابزارهای کوتاهی موی کودک ضد عفونی میشه؟

بله، تمام ابزار کوتاهی موی کودک قبل از استفاده ضد عفونی می شوند تا آسیبی به پوست حساس کودکان نرسد

از روی عکس هم کوتاهی انجام میدین؟

بله، متخصصان کوتاهی مو در دترلند قادر به اجرای تمام مدل های روز هستند.

موهای فرزند من خیلی فره چه پیشنهادی برای موهاش دارید؟

موی فر برای کودکان نیاز به رسیدگی زیادی دارد، پس پیشنهاد می کنیم همیشه موهای فرزندانتان را کوتاه نگه دارید چون شست و شو و مراقبت از موها راحت تر است.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند