دترلند، سرزمین دختران زیبا

شینیون

شینیون مو به مدل موهایی گفته می شود که به صورت گرد یا گره ای در پشت گردن با سنجاق سر، تافت مو و سایر لوازم فیکس می شوند. ظاهر و آراستگی موها اهمیت خاصی در جذابیت خانم ها دارد، در مراسم ها و مهمانی ها داشتن موهایی آراسته باعث می شود که ظاهر زیباتر و شکیل تری داشته باشید. برای آراستن موها می توانید از روش های دیگر مانند براشینگ (صاف کردن مو) و کرلی (فر کردن موها) هم استفاده کنید که امروزه در مراسم های رسمی بسیار رواج یافته است.

رزرو نوبت شینیون با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

موهایتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار شینیون

زیباترین شینیون ها را تجربه کنید

خدمات شینیون

  • انواع شینیون، براشینگ، کرلی
  • متدهای براشینگ شامل: براشینگ هالیوودی، براشینگ کرلی ، براشینگ حالت دار، براشینگ آیرون، براشینگ پوش، براشینگ لول، براشینگ بافت، براشینگ ابریشمی، براشینگ برس پیچ، براشینگ لخت، براشینگ ویس و انواع براشینگ فانتزی دیگر
  • متدهای شینیون شامل: شینیون باز و نیمه باز، شینیون با پروتز گرد، شینیون بافت، شینیون حرارتی، شینیون خطی، شینیون اروپایی، شینیون کلاسیک، شینیون فرانسوی، شینیون رومی، شینیون هندی، شینیون کره ای، شینیون روسی، شینیون باز و نیمه باز، شینیون بافت، شینیون بدون کش و انواع شینیون ژورنالی و شینیون حرفه ای دیگر
  • برس پیچ، بابلیس و فر دائم مو با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک

شینیون رزرو نوبت رزرو خدمات شینیون

براشینگ رزرو نوبت رزرو خدمات براشینگ

بافت مو رزرو نوبت رزرو خدمات بافت مو

جدید ترین تکنیک های شینیون در دترلند

خدمات شینیون در دترلند چطور انجام میشه؟

شینیون مو، جزو خدماتی است که سالن زیبایی دترلند برای شما فراهم کرده است. شینیون مو عموما با توجه به آناتومی صورت، رنگ چهره و چشم ها، جنس و حجم مو و همچنین با توجه به سن مشتری انجام می شود. شینیون کاران دترلند علاوه بر استفاده از مدل های ارائه شده در ژورنال های جدید، تجربه ی کافی برای تشخیص مدل شینیون از روی عکس را داشته و می توانند از روی عکس مد نظر شما، مدل مو را دقیقا مطابق با خواست شما، شینیون کنند. در انتخاب مدل شینیون، آناتومی چهره، رنگ چهره، رنگ مو، طول گردن و نوع مراسم اثرگذار هستند. از همین رو، ما در دترلند در تمام مراحل در کنار شما هستیم تا بهترین مدل را برای شما انتخاب کنیم و پس از انتخاب مدل، آرایشگران دترلند در خدمت شما هستند تا شینیون شما به بهترین روش ممکن انجام شود.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت شینیون با بهترین قیمت خدمات شینیون سالن زیبایی دترلند توسط متخصصینی ارائه می شود که دارای مدارک بین المللی انجام شینیون هستند. هر روز مدل های جدیدی برای آراستن موها ارائه می شود و پیشنهاد ما این است که برای شینیون موهایتان به آرایشگاهی مراجعه کنید که دارای کادری خوش سلیقه و به روز باشد تا بتوانند شکل مناسبی به موهای شما بدهند. در دترلند با توجه به فرم صورت مشتریان، قد موهایشان و سایر ویژگی های ظاهری، مناسب ترین مدل به آنها پیشنهاد می شود. همچنین شما می توانید عکس مدل انتخابی خود را به همراه بیاورید و در نهایت موهایی کاملا مطابق با عکس انتخابی خودتان داشته باشید.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

من موهام کوتاهه، به نظرتون میتونم شینیون انجام بدم؟

اگر اندازه موی شما به حدی است که بتونید آن را ببندید، می توانید مدل شینیون فشن و شلوغ و شینیون با موی اضافه انجام دهید.

من قدم کوتاهه به نظرتون چه مدل شینیونی برای من مناسب تره؟

شینیون هایی که بالای سر بسته می شوند قد شما را بلند تر نشان می دهند.

من صورت کشیده ای دارم به نظرتون چه مدل شینیونی مناسب موهای منه؟

برای مدل صورت کشیده شینیون پایین سر مناسب تر است و می تونید از چتری برای کوتاه کردن پیشانی استفاده کنید.

از روی عکس هم شینیون انجام میدین؟

بله، متخصصان دترلند قادر به اجرای تمام مدل های شینیون هستند

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند