دترلند، سرزمین دختران زیبا

کوتاهی مو

یکی از رایج ترین خدمات آرایشگری که باعث آراسته به نظر رسیدن افراد می شود کوتاه کردن موهاست. این کار علاوه بر این که باعث تنوع در ظاهر چهره می شود در روحیه افراد نیز تاثیر بسزایی دارد. با مدلی که متناسب با فرم صورت شماست می توانید ظاهری جذاب و زیباتر داشته باشید. برخلاف باور عوام کوتاهی مو بر روی رشد مو تاثیری ندارد بلکه بر سلامت موها تاثیر گذار است و از موخوره زدن موها جلوگیری می کند.

رزرو نوبت کوتاهی مو با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

موهایتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار کوتاهی مو

زیباترین مدل های مو را تجربه کنید

خدمات کوتاهی مو

  • انواع کوتاهی مو ژورنالی
  • انواع کوپ شامل کوپ فارا (کوپ به روش پر)، کوپ کرنلی، کوپ قارچی، کوپ لیر ترکیبی، کوپ سیبل، کوپ آناناسی، کوپ لیزری، کوپ ریحانا، کوپ ناموزون (کوپ فانتزی)، کوپ ستاره ای و …
  • انواع لیر
  • انواع چتری فشن و عروسکی با توجه به فرم صورت
  • انواع پیتاژهای تخصصی برای پر حجم نمایان کردن مو
  • موخوره گیری مو جهت از بین بردن وزی و موخوره مو بدون کوتاهی قد مو
  • کوتاهی مو با موزر با توجه به مدل انتخابی مشتری

کوتاهی مو رزرو نوبت رزرو نوبت کوتاهی

جدید ترین تکنیک های کوتاهی مو در دترلند

خدمات کوتاهی مو در دترلند چطور انجام میشه؟

کوتاه کردن مو و اصطلاحا کوپ مو، جزو خدماتی است که سالن زیبایی دترلند ارائه می دهد. کوتاه کردن مو عموما با توجه به آناتومی صورت، حالت چهره و چشم ها، جنس و حجم مو و همچنین با توجه به سن مشتری انجام می شود. کوتاهی مو در دترلند با تکیه بر مدل های ژورنالی و مدل های اینستاگرامی انجام می شود. ما در دترلند نه تنها جدیدترین ژورنال ها را در اختیار مشتریان قرار می دهیم، بلکه مدل ها و طرح های جدید هالیوودی، سلبریتی های خارجی و ایرانی را نیز به مشتری نشان داده تا مطمئن شویم که انتخاب مدل کوتاهی مو، دقیقا مطابق با سلیقه و خواست مشتری باشد. آرایشگران با تجربه دترلند، می توانند حتی با دیدن عکس موهای دلخواه شما، مدل مو را تشخیص داده و دقیقا همان مدل را برای شما اجرا کنند. در کنار سلیقه مشتری، آرایشگرهای دترلند انواع چهره ها را شناخته و می توانند با توجه به فرم صورت و سن شما، پیشنهاداتی را ارائه دهند.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت کوتاهی مو با بهترین قیمت خدمات کوتاهی موی دترلند در محیطی آرام، بهداشتی و با استفاده از جدید ترین تکنیک ها توسط اساتید این رشته انجام می شود. متخصصان ما در دترلند با توجه به فرم صورت و جنس موهای شما بهترین مدل کوتاهی مو را به شما پیشنهاد می دهند. شما می توانید مدلی که مد نظرتان هست را با متخصصان پیرایش و کوتاهی مو دترلند در میان بگذارید و آنها شما را راهنمایی می کنند که آیا آن مدل مناسب شماست یا باید مدل دیگری را انتخاب نمایید.آناتومی صورت خانم ها با یکدیگر متفاوت بوده و ممکن است مدل خاصی از کوتاهی مو ترکیب دلنشینی را برای چهره شما ایجاد کند، بنابراین آرایشگران ما با توجه به حالت صورت، پیشنهاد های ویژه خود را به شما ارائه می دهند.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

از روی عکس انتخابی خودمون هم مو کوتاه می کنید؟

بله، متخصصان دترلند قادر به اجرای تمام مدل های روز هستند.

ابزار کوتاهی مو برای هر مشتری ضد عفونی میشه؟

بله، تمام ابزار کوتاهی قبل از استفاده ضد عفونی می شوند.

کوتاه کردن موها روی رشد مو تاثیر داره؟

کوتاه کردن موها روی از بین رفتن موخوره تاثیر دارد ولی در افزایش رشد موها تاثیری ندارد.

من صورتم گرده چه مدل مویی مناسب منه؟

یک پیشنهاد خوب برای شما این است که مدل هایی را انتخاب کنید که تا زیر چانه هستند

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند