دترلند، سرزمین دختران زیبا

بوتاکس مو

بوتاکس مو یک روش آب رسانی به موهاست و برای از بین بردن وز و خشکی موها و یا ترمیم موهایی که در اثر دکلره یا رنگ کردن زیاد آسیب دیده اند استفاده می شود. موادی که در بوتاکس مو استفاده می شوند ریشه های مو را باز سازی و به صورت عمقی مرطوب می کنند. برخلاف روش کراتین که دارای مواد شیمیایی مانند فرمالدهید می باشد، بوتاکس مو از مواد کاملا بی ضرر تشکیل شده و یک نرم کننده عمیق برای مو به شمار می رود. ماندگاری این روش بستگی به مراقبت های صحیح بعد از انجام بوتاکس دارد و معمولا بین ۴ تا ۶ ماه ماندگار است.

رزرو نوبت بوتاکس مو بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

موهایتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار بوتاکس مو

موهایی نرم و لطیف را تجربه کنید

خدمات بوتاکس مو

  • بوتاکس مو
  • استفاده از بهترین برندهای موجود در بازار
  • ماندگاری بالا

بوتاکس مو رزرو نوبت رزرو خدمات بوتاکس مو

جدید ترین تکنیک های بوتاکس مو در دترلند

خدمات بوتاکس مو در دترلند چطور انجام میشه؟

بوتاکس مو، از جمله خدماتی است که سالن زیبایی دترلند با استفاده از روش ها و مواد جدید، موهای وز دار و آسیب دیده شما را ترمیم می کند. آسیب های مو می تواند به دلیل رنگ کردن، دکوپاژ، دکلره کردن و یا حتی استفاده زیاد از سشوار و اتوی مو باشد. آرایشگران دترلند به تمامی روش های صافی و احیای مو مسلط هستند و با تجربه ای که در انجام این روش ها دارند، به خوبی تشخیص می دهند که چه روشی برای موهای شما مناسب تر است. بوتاکس مو یکی از بی ضرر ترین روش های احیای مو است که بعد از گذاشتن مواد بوتاکس بر روی مو، موها را با سشوار خشک کرده و در مرحله آخر اتوکشی انجام می شود. پس از انجام بوتاکس، اصول نگهداری و حفظ مو را کاملا به شما آموزش می دهیم تا ماندگاری کار را تضمین کنیم.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت بوتاکس مو با بهترین قیمت خدمات بوتاکس مو سالن زیبایی دترلند در محیطی آرام، بهداشتی و با استفاده از جدید ترین تکنیک ها توسط اساتید این رشته انجام می شود. از آنجایی که در بیشتر روش های صافی مو، از مواد شیمیایی و اتوی مو با حرارت بالا استفاده می شود باید موهای خود را به دست فردی بسپارید که اطمینان کافی از میزان دقت و تبحر او دارید تا به موهای شما آسیبی وارد نشود. متخصصان دترلند از بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار استفاده می کنند تا دوباره نرمی و درخشندگی را به موهای شما بازگردانند.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

بعد از انجام بوتاکس مو، ریزش مو پیدا نمیکنم؟

خیر، بوتاکس مو یک روش تقویت موهای آسیب دیده است و در صورت استفاده از مواد مرغوب موهای شما به هیچ عنوان ریزش نخواهد داشت.

بعد از بوتاکس مو باید چه مراقبت هایی انجام بدم؟

بعد از انجام کار شما باید از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید و از رساندن حرارت بیش از حد به موهای خود خودداری کنید.

بعد از بوتاکس مو می تونم موهامو رنگ کنم؟

بله ولی تاثیر مواد بوتاکس کمتر می شود و پیشنهاد می کنیم قبل از انجام بوتاکس مو، موهای خود را رنگ کنید.

بوتاکس روی موی دکلره شده میشه انجام داد؟

بله، بوتاکس مو بهترین روش آب رسانی به موهای دکلره شده است.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند