دترلند، سرزمین دختران زیبا

اکستنشن مو

اکستنشن مو روشی برای بلند نشان دادن یا پرحجم تر کردن موهای شماست. در اکستنشن مو از موی طبیعی یا موی مصنوعی استفاده می شود. استفاده از اکستنشن موی طبیعی توجه بیشتری را به خود جلب می کند زیرا راحت تر با موها ترکیب می شود و می توانید آن را مانند موهای خودتان بشویید و حتی رنگ کنید اما موی مصنوعی دوام زیادی نخواهد داشت و نمی شود آن را با ابزار های داغ کننده حالت داد و تنها مزیت آن ارزان تر بودن قیمت آن است.

رزرو نوبت اکستنشن مو بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

موهایتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار اکستنشن مو

طبیعی ترین اکستنشن مو را تجربه کنید

خدمات اکستنشن مو

 • اکستنشن با موی طبیعی
 • اکستنشن با موی مصنوعی
 • اکستنشن مو با رینگ
 • اکستنشن مو به روش لیزری
 • اکستنشن مو به روش کراتین
 • اکستنشن دوختی(گره ای)
 • اکستنشن چسبی (کلیپسی)
 • اکستنشن مو لاینی
 • میکرو لینک میکرو بید، میکرو لوپ
 • ترمیم و ریمو اکستنشن

اکستنشن مو رزرو نوبت رزرو خدمات اکستنشن مو

ترمیم اکستنشن مو رزرو نوبت رزرو خدمات ترمیم اکستنشن مو

جدید ترین تکنیک های اکستنشن مو در دترلند

خدمات اکستنشن مو در دترلند چطور انجام میشه؟

آرایشگران دترلند برای انجام اکستنشن مو با توجه به جنس و رنگ موهایتان به شما مشاوره می دهند و سپس با توجه به بودجه و سلیقه شما روش مناسب اکستنشن مو برای شما انتخاب می شود. در مرحله بعد با توجه به روش انتخاب شده، نصب موها با دقت و با رعایت تمام استانداردها روی موهای شما انجام می شود. برای حفظ سلامت موهای شما، دترلند خود را موظف می داند تا از بهترین مواد موجود استفاده کرده و همچنین تمامی اصول بهداشتی را رعایت کند. ظرافت کار دستان آرایشگران دترلند به حدی بالا است، که کمتر کسی می تواند تشخیص دهد که موهای شما اکستنشن شده است. در پایان کار روش مراقبت از موها پس از اکستنشن، با جزییات برای شما توضیح داده می شود تا بتوانید به خوبی از موهای زیبای خود مراقبت کنید.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت اکستنشن مو با بهترین قیمت خدمات اکستنشن مو سالن زیبایی دترلند در فضایی آرام، بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد، به روز ترین تکنیک ها و با رعایت تمام استانداردها توسط اساتید رشته اکستنشن مو انجام می شود. موها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند و باید هنگام اکستنشن به سلامت مو توجه ویژه ای شود. ار این رو متخصصان اکستنشن مو در دترلند از روش های کاملا بدون آسیب برای اکستنشن مو استفاده می کنند و همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند تا با توجه به سلیقه، بودجه، رنگ پوست و نیاز فردی شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

موی طبیعی استفاده میکنید یا مصنوعی؟

در دترلند از موی طبیعی برای اکستنشن استفاده می شود زیرا موی طبیعی ماندگاری بیشتری دارد، به راحتی فرم می گیرد و رنگ می شود همچنین ظاهر بسیار زیباتری نسبت به موی مصنوعی دارد.

موهای جلوی سرم کم شده آیا با اکستنشن مو میشه اونو پر کرد؟

بله. اکستنشن مو برای موهای جلوی سر، بسیار ظریف انجام می شود و تا نزدیکی فرق سر می توان آن را انجام داد .

چه مراقبت هایی بعد از اکستنشن مو انجام بدم؟

تا چند روز بعد از اکستنشن مو نباید موهای خود را خیس کنید. توصیه می شود هر ۵ هفته یک بار، موهای خود را کاملا بررسی کنید و از چسبندگی و موخوره گرفتن آنها جلوگیری کنید.

چطور می‌توان موی اکستنشن شده را از موی طبیعی جدا کرد؟

ریمو اکستنشن را هرگز خودتان انجام ندهید، برای انجام این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که ارتباط مستقیمی با روش نصب اکستنشن مو دارد و تنها اکستنشن کار شما می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

  رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند