دترلند، سرزمین دختران زیبا

اکستنشن مژه

در اکستنشن مژه از تارهای مصنوعی مو استفاده شده و با استفاده از چسب و مواد طبیعی طول مژه افزایش می یابد. یکی از نکات مثبت اکستنشن مژه، ماندگاری بالا و ظاهر طبیعی آن است که دیگران به سادگی قادر به تشخیص اکستنشن مژه نمی باشند. در این روش، تارهای مصنوعی تک به تک روی مژه افراد چسبانده می شود. برای ایجاد ظاهر بهتر، تعداد مژه های اضافه شده در گوشه چشم (به سمت بیرون)، بیشتر از نواحی دیگر چشم می باشد. ماندگاری اکستنشن مژه با توجه به نوع مژه، نوع چسب و میزان مهارت اکستنشن کار از سه هفته تا شش هفته متفاوت است و بعد از آن نیاز به ترمیم دارد.

رزرو نوبت اکستنشن مژه بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

مژه هایتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار اکستنشن مژه

پر پشت ترین مژه ها را داشته باشید

خدمات اکستنشن مژه

  • اکستنشن مژه کلاسیک
  • اکستنشن مژه والیوم روسی
  • اکستنشن مژه مگا والیوم
  • ریمو و پاکسازی اکستنشن مژه

اکستنشن مژه رزرو نوبت رزرو خدمات اکستنشن مژه

ترمیم اکستنشن رزرو نوبت رزرو خدمات ترمیم اکستنشن مژه

جدید ترین تکنیک های اکستنشن مژه در دترلند

خدمات اکستنشن مژه در دترلند چطور انجام میشه؟

آرایشگران دترلند برای انجام اکستنشن مژه، تمامی المان های صورت شما را در نظر گرفته و در انتخاب جنس، طول و تعداد مژه ها مشاوره می دهند سپس با توجه به سلیقه شما، مدل اکستنشن مناسب چشمان شما انتخاب می شود. در مرحله بعد با دقت زیاد و رعایت تمامی اصول، تارهای مصنوعی مژه، بر روی مژه ها چسبانده می شود. برای حفظ سلامت چشمان شما، دترلند خود را موظف می داند تا از بهترین مواد موجود استفاده کرده و همچنین تمامی اصول بهداشتی را رعایت کند. ظرافت کار دستان آرایشگران دترلند به حدی بالا است، که کمتر کسی می تواند تشخیص دهد که مژه های شما اکستنشن شده است.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت اکستنشن مژه با بهترین قیمت خدمات اکستنشن مژه سالن زیبایی دترلند در فضایی کاملا بهداشتی، با استفاده از جدید ترین تکنیک های روز دنیا و با رعایت استانداردها انجام می گیرد. متخصصان اکستنشن کار دترلند به شما مشاوره می دهند که با توجه به فرم چشم هایتان کدام مدل اکستنشن برای شما مناسب تر است تا چشمانتان زیباتر و جذاب تر جلوه کند. چشم ها عضو حساسی از بدن هستند و از این جهت در دترلند از بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار برای اکستنشن مژه استفاده می شود. تمام تلاش متخصصان دترلند ارائه مطلوب ترین خدماتی است که شایسته چشمان شما باشد.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

بعد از اکستنشن مژه چه مراقبت هایی باید انجام بدم؟

بعد از اکستنشن مژه از فر مژه و ریمل استفاده نکنید و سعی کنید از مالیدن چشم ها خودداری کنید.

هرچند وقت یک بار باید مژه را ترمیم کنم؟

کاشت مژه تا چرخه طبیعی رشد مژه ماندگار خواهد بود که شش تا هشت هفته است. از آنجایی که چرخه رشد هر فرد متفاوت است، باید هر سه تا چهار هفته مژه ها را ترمیم کنید .

کاشت مژه چه فرقی با اکستنشن مژه داره؟

مژه هایی که در اکستنشن مژه استفاده می شود بسیار طبیعی تر هستند و جنس آنها متفاوت است همچنین ظرافتی که در نصب اکستنشن به کار می رود بسیار زیاد است و ماندگاری بیشتری هم دارد.

اکستنشن مژه باعث ریزش مژه نمیشه؟

خیر. اگر کاشت مژه با تکنیک صحیح انجام شود، به مژه طبیعی تان آسیب نمیزند. چشم تان را نمالید و به آن فشار نیاورید زیرا به مژه کاشت شده و طبیعی تان آسیب می رساند.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند