دترلند، سرزمین دختران زیبا

تاتو

تاتو (Tatto) به ورود مواد رنگی با دستگاه مخصوص در زیر لایه سطحی پوست گفته می شود که طرحی دائمی با ماندگاری بالا ایجاد می کند . با استفاده از تاتو ابرو، خط چشم و خط لب، دیگر دغدغه آرایش روزانه صورت را نداشته باشید و علاوه بر آن می توانید طرح های زیبای تاتو را روی بدن خود نیز نقاشی کنید. از آن جا که در انجام کار تاتو رنگدانه ها در عمق پوست وارد می شوند، ماندگاری آن بالا و پاک کردن آن دشوار تر است بنابراین برای انجام این کار ابتدا از طرح انتخابی خود مطمئن شوید، آن را با تاتوکار خود در میان بگذارید، مشاوره بگیرید و سپس اقدام به انجام آن نمایید.

رزرو نوبت تاتو با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

پیاده سازی طرح رویایی تان توسط تاتوکاران حرفه ای

نمونه کار تاتو

تاتو راهی برای زیباتر دیده شدن چهره شما

خدمات تاتو (Tatto)

  • تاتو صورت (تاتو ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب و رژ لب)
  • انواع تاتو بدن با جدیدترین سبکهای روز دنیا از جمله : تاتو طرح ‎پرتره، گریواش، گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، ۳D (سه بعدی)، فونت تاتو ،تاتو بیو و …
  • متداول ترین طرح های تاتو بدن از جمله: طرح تاتو پروانه، لنگر، نقطه ویرگول،اُهم، سنجاقک، پرنده و …

تاتو بدن رزرو نوبت رزرو نوبت تاتو بدن

تاتوهایی متفاوت و خاص داشته باشید

تاتو در دترلند چطور انجام میشه؟

برای انجام تاتو شما می توانید طرحی را که به آن علاقمند هستید به متخصصین تاتو دترلند نشان دهید، علاوه بر آن می توانید با مشاهده آلبوم نمونه کارهای سالن زیبایی دترلند، طرح مورد پسند خود را انتخاب کنید. معانی تمامی علامت های تتو هم برای شما شرح داده می شود تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید. بعد از انتخاب طرح، قسمت مورد نظر را مشخص کرده و در آن قسمت لیدوکائین یا کرم های بی حسی دیگری زده می شود تا درد در حین کار به کمترین حد ممکن برسد. سپس با مشورت با تاتو کار خود رنگ مناسب را انتخاب می کنید و بعد از آن انجام کار صورت می گیرد. در آخر به شما طرح نهایی، نشان داده می شود و اگر نظری داشته باشید می توانید با تاتو آرتیست خود در میان بگذارید، در مرحله آخر نحوه مراقبت های بعد از تتو به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت تاتو با بهترین قیمت خدمات تاتو صورت و بدن سالن زیبایی دترلند در محیطی بهداشتی و توسط افراد حرفه ای که مدرک بین المللی دارند انجام می شود. تتو ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب و رژلب، دکاپاژ، کادر ابرو‌، شیدینگ ابرو و سایه ابرو کاملا تخصصی و مطابق با سلیقه مشتری انجام می شود و تمامی سبک های تاتو بدن با توجه به طرح انتخابی مشتریان روی بدن آنها انجام خواهد شد. تمامی رنگ های استفاده شده برای انجام کار، رنگ های آلمانی و آمریکایی با تاییدیه سازمان غذا و دارو هستند و با بی حسی قوی و بدون درد انجام می شود و از وسایل های یک بار مصرف حین کار [ سرم شستشو ، پد استریل، کالرپاتس استریل ، دستکش استریل و … ] در قالب کیف بهداشتی استفاده می شود.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

ماندگاری تاتو به چه عواملی بستگی داره ؟

ماندگاری تتو به نحوه انجام کار و تخصص شخص تاتوکار بستگی دارد، انتخاب رنگ مناسب، ترکیب صحیح رنگ، فشار دست و نوع دستگاه از مهم ترین عوامل انجام کار تتو هستند.

بعد از تتو چه مراقبت هایی باید انجام بدم؟

از پمادهایی که بعد از کار به شما داده می شود استفاده کنید، محلی که تتو شده است را دستکاری نکنید و در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

تتو کردن درد داره؟

خیر، قبل از انجام کار به ناحیه مورد نظر کرم های بی حسی زده می شود و دردی احساس نخواهید کرد.

چطوری میتونم تتوی قدیمی روی بدنمو ریمو کنم؟

ریمو کردن تتو بستگی به میزان عمق وارد شدن رنگ در پوست شما دارد، در حالت معمول با مواد ریمور این کار انجام میشود ولی اگر رنگ نفوذ زیادی در پوست شما داشته باشد، باید از لیزر های مخصوص کمک بگیرید.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند