دترلند، سرزمین دختران زیبا

لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت مژه تحولی واقعی در دنیای زیبایی چشم ها ایجاد کرده است و راهکاری کاملا طبیعی برای داشتن مژه های حالت دار، مشکی و بلند است. لیفت مژه با مواد شیمیایی و لمینت مژه با استفاده از ماده کراتین انجام می شود. این روش علاوه بر تقویت مژه ها باعث می شود مژه هایی پر، ضخیم، فر دار و مشکی داشته باشید و ماندگاری آن بین دو تا سه ماه است. در روش لیفت و لمینت مژه با قرار دادن ۴۰ الی ۴۵ دقیقه کمپرس ویتامینه، مژه ها به خوبی تقویت می شوند و فرم بسیار زیبایی می گیرند. بعد از انجام این کار باید تا ۲۴ ساعت به چشم هایتان آب نزنید.

رزرو نوبت لیفت و لمینت مژه با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

مژه هایتان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار لیفت و لمینت مژه

خوش حالت ترین مژه ها را داشته باشید

خدمات لیفت و لمینت مژه

  • انجام لیفت و لمینت مژه توسط کادر و پرسنل متخصص و حرفه ای
  • استفاده از مواد گیاهی و بهترین برندهای خارجی موجود در بازار
  • ماندگاری بالا

لیفت و لمینت مژه رزرو نوبت رزرو نوبت لیفت مژه

جدید ترین تکنیک های لیفت و لمینت مژه در دترلند

خدمات لیفت و لمینت مژه در دترلند چطور انجام میشه؟

انحنا و ضخامت مژه، یکی از المان های مهم در زیبایی چهره شماست که با لیفت و لمینت کردن مژه، می توان این زیبایی را افزایش داد. ما در دترلند از بهترین مواد کراتینه جهت لیفت و لمینت کردن مژه استفاده کرده و تمامی مراحل به صورت کاملا علمی و آکادمیک انجام می شود. آرایشگران ما با داشتن مدرک فنی و حرفه ای معتبر و سال ها تجربه کاری در این زمینه، ابتدا به آناتومی چهره شما دقت کرده، سپس برای تعیین میزان انحنای مژه به شما مشاوره داده و در نهایت با توجه به میل و سلیقه شما، لیفت و لمینت مژه را انجام می دهند. سلامت چشمان شما برای دترلند بسیار مهم است، به همین دلیل تمامی مراحل در محیطی کاملا بهداشتی و با حفظ اصول ایمنی انجام می شود.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت لیفت و لمینت مژه با بهترین قیمت خدمات لیفت و لمینت مژه سالن زیبایی دترلند در فضایی کاملا بهداشتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد و توسط اساتید این رشته انجام می شود. چشم ها حساس ترین عضو بدن هستند و از این جهت کیفیت موادی که برای لیفت و لمینت استفاده می شود بسیار مهم است. در دترلند از مواد کاملا گیاهی و ضد حساسیت استفاده می شود که اثرات احیاء کنندگی مفیدی برای مژه های شما به دنبال دارد. پس از انجام این کار مژه های شما به هیچ عنوان سنگین نمی شود و ظاهر جذاب تری خواهید داشت.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

انجام لیفت و لمینت مژه محدودیت سنی داره؟

خیر، لیفت و لمینت مژه برای همه افراد و همه سنین مناسب است و هیچ آسیبی به چشم نمیرساند و حتی خانمهای باردار و شیرده هم میتوانند این کار را انجام دهند.

بعد از انجام لیفت و لمینت میتونم به مژه هام آب بزنم؟

به مدت ۲۴ ساعت بعد از انجام لیفت و لمینت نباید به مژه ها آب بزنید.

لیفت و لمینت مژه باعث ریزش مژه ها نمیشه؟

خیر، این روش باعث تقویت مژه ها می شود و هیچ آسیبی برای مژه ندارد

بعد از لیفت و لمینت مژه میتونم ریمل بزنم؟

تا چندین هفته به ریمل زدن نیازی نخواهید داشت ولی هیچ مانعی برای انجام این کار وجود ندارد

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند