آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سعیده محو

سعیده محو

لاین مو

سرکار خانم سعیده محو در بخش کراتینه مو ، صافی و احیای مو در سالن زیبایی دترلند مشغول به کار می باشند . علاوه بر این خانم محو عزیز، مدیریت مجموعه را نیز بر عهده دارند .برای رزرو نوبت در هر بخشی در سالن زیبایی دترلند کافی است بر روی دکمه بالای صفحه کلیک نمایید.

متخصص پاکسازی و فیشیال تخصصی پوست

فاخته علی اکبری

لاین پوست

سرکار خانم فاخته علی اکبری ، نیروی ماهر در زمینه پوست و مو می باشند . به کمک به روز ترین دستگاه های فیشیال تخصصی پوست ، با کیفیت ترین مواد مصرفی پوست ، همه مشکلات پوستی شما را برطرف می کنند . کافی است برای رزرو نوبت پاکسازی پوست و فیشیال تخصصی پوست ، بر روی دکمه رزرو نوبت در بالای صفحه کلیک نمایید .

رنگ و مش کار سالن زیبایی دترلند

لیلا جدیدی

لاین رنگ و لایت مو

سرکار خانم لیلا جدیدی نیروی ماهر در زمینه رنگ و مش ، لایت و هایلات مو در سالن زیبایی دترلند فعالیت می کنند . هر نوع رنگ موی ژورنالی را بر روی موهای شما بدون آسیب به موها اجرا می کنند . برای رزرو نوبت کافی است بر روی دکمه رزرو نوبت در بالای صفحه کلیک کنید .

متخصص در لاین کاشت ناخن

مایا ترامشلو

لاین ناخن

سرکار خانم مایا ترامشلو نیروی کار ماهر در زمینه خدمات کاشت و طراحی ناخن در سالن زیبایی دترلند فعالیت می کنند . برای رزرو نوبت کافی است بر روی دکمه رزرو نوبت در بالای صفحه کلیک کنید

متخصص خدمات زیبایی مو

مری الهویی

لاین زیبایی مو

سرکار خانم مری الهویی نیروی کار ماهر در بخش زیبایی مو ، کوتاهی مو و صافی و احیای مو در سالن زیبایی دترلند فعالیت می کنند . جهت رزرو نوبت خدمات مو کافی است بر روی دکمه رزرو نوبت در بالای صفحه کلیک نمایید .

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password