آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

سالن زیبایی دترلند توسط بانوی پر تلاش و قوی ، سر کار خــــانم سعیده محو تاسیس و راه اندازی شد. اینکه چگونه به سالن زیبایی دترلند رسیده اند، از زبان خودشان بشنوید:

سعیده محو، فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه علامه طبابایی تهران، یکی از کارافرینان است که در سال های گذشته، فعالیت های متفاوتی را تجربه کرده است. از تلاش برای ساخت پکیج های اتوبوسرانی بین شهری، تا مجموعه دیجی هدیه و استارتاپ شیپفا. او در سال 1397 با تغییر فیلد کاری یک تصمیم جسورانه گرفت و همرمان با کارهای قبلی، آموزشگاه فنی حرفه ای دترلند را تاسیس کرد. با توجه به تحصیلات و تجربیات گذشته و همچنین توجه به نیاز مشتری و تغییرات مدام بر اساس آن، ایده های جدیدی را در این حوزه اجرایی کرد. اهمیت به نظر مشتری و راهکارهای جدید سرعت رشد مجموعه را بالا برد و با بزرگ شدن آموزشگاه ، نیاز به کارورزی هنرجویان و افزایش مهارت ان ها برای رسیدن به بازار کار جز الزامات به حساب می آمد. اضافه شدن این فیلد از کار، مسیر جدیدی را پیش روی ایشان باز کرد و برای گسترش فعالیت خود، مجموعه ای برای ارایه خدمات آرایشگاهی به افراد تاسیس کرد که با هدف ارایه بهترین کار، توجه به درخواست و نظر مشتری می باشد. از عوامل موفقیت هر مجموعه ای، یادگیری و اشتیاق برای یادگیری و به روز کردن دانش می باشد و امیدواریم این بخش از مجموعه دترلند نیز به سرعت مسیر پیشرفت و ترقی را طی کند.

ایده ی جدیدی که سبب راه اندازی سالن زیبایی دترلند شد ، این بود که به همه هنرجویان کار کردن و مشتری مداری را نیز آموزش دهیم . بدین ترتیب دوره های کارآموزی و کار ورزی را برای آن ها تعریف کردیم و بسیاری از هنرجویان را به یک فرد شاغل و ماهر در زمینه ای که آموزشش داده بودیم تبدیل کردیم . این شد که سالن زیبایی دترلند و سرزمین دختران زیبا را در سال 1390 راه اندازی کردیم . همه هنرجویان و پرسنل و مدیریت ، همه و همه در راستای تحقق رضایت همه ی مشتریان قدم برداشته ایم و در این راه موفق بوده ایم . امید داریم که از این به بعد نیز بتوانیم همواره لبخند رضایت شما مشتریان عزیز سالن زیبایی دترلند را ببینیم.

m
m

پوست

با خدمات پاکسازی پوست و فیشیال تخصصی پوست صورت به وسیله دستگاه های حرفه ای و نیروی ماهر در این زمینه ، پوست خود را جوان و شاداب کنید.

m
m

تخفیفها

سالن زیبایی دترلند برای مناسبت های مختلف ، برای شما مشتریان وفادار تخفیفات ویژه ای در لاین های مختلف خدمات آرایشگری و زیبایی در نظر گرفته است.

m
m

تقدم با شما

همیشه عشق دو طرفه بین ما و مشتریان ، باعث شده است انگیزه خدمات رسانی با کیفیت پرسنل سالن زیبایی دترلند به شما عزیزان بیشتر و بیشتر شود .

m
m

مجوز ها و موفقیت ها

سالن زیبایی دترلند سابقه درخشانی در حوزه کارآفرینی برای هنرجویان داشته است . ایده های جدید برای ارائه آموزش های آنلاین را نیز راهبردی گردانیده است.

m
m

محیط دلنشین سالن

مجموعه دترلند همه ی تلاش خود را برای فراهم نمودن محیطی امن و دلنشین و پاک ، برای شما مشتریان عزیز فراهم نماید .

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password