دترلند، سرزمین دختران زیبا

پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت یا لایه برداری پوست، برداشتن سلول های مرده پوست و رساندن مواد معدنی و اکسیژن دار به سطح درمیست پوست است؛ در این لایه کلاژن وجود دارد از این رو این عمل باعث جوانسازی پوست صورت می شود. پاکسازی صورت مشکلاتی از جمله منافذ باز پوست، جوش های آزار دهنده سرسیاه، آلودگی های سطحی، کدری یا زبری پوست، چین و چروک های سطحی پوست، چربی های اضافه پوست و حتی گاهی جای جوش را از بین می برد. اگر پاکسازی (فیشیال ماهانه) را انجام ندهید، کرم ها و سرم هایی که استفاده می کنید هیچ تاثیری بر روی پوستتان نخواهد داشت. اگر علاقمند به یادگیری پاکسازی پوست هستید ، اینجا کلیک کنید .

رزرو نوبت پاکسازی صورت با بهترین قمیت

تهران میرداماد پلاک ۶

پاکسازی پوست را به حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار پاکسازی پوست صورت

جوانی و شادابی را به پوستتان هدیه دهید

خدمات پاکسازی پوست

 • فیشیال صورت
 • پاکسازی پوست با بخور و ماسک
 • انجام پاکسازی پوست صورت با انواع ماسک های ژله ای و گیاهی
 • ماساژ تخصصی لیفت صورت
 • پاکسازی با دستگاه اولتراسونیک یا اتوی صورت (جدیدترین دستگاه زیبایی ضد پیری و چروک صورت)
 • میکرودرم
 • میکرونیدلینگ
 • مزوتراپی (صورت و بدن)
 • مزووایت (BB GLOW)
 • RF هایفرکانسی

پاکسازی پوست صورت با مواد و ماساژ رزرو نوبت رزرو نوبت پاکسازی پوست با مواد

جوانسازی پوست صورت با دستگاه رزرو نوبت رزرو نوبت پاکسازی پوست با دستگاه

طراوت را به پوستتان بازگردانید

پاکسازی پوست صورت در دترلند چطور انجام میشه؟

در سالن زیبایی دترلند، متخصصان ما پس از بررسی و آنالیز پوست شما بهترین روش برای بهبود و درمان را به شما پیشنهاد می دهند. در دترلند بسته به شرایط پوست شما انواع روش های درمانی انجام می شود. یکی از این روش ها فیشیال است. در روش فیشیال صورت، لایه برداری، ماساژ پوست و گذاشتن انواع ماسک ها روی پوست برای شما انجام می شود، در صورتی که جوش های سرسیاه داشته باشید روش میکرودرم بهترین گزینه برای درمان است. برای درمان و محو شدن لک ها، جای جوش و بخیه، روش میکرونیدلینگ انجام می شود. مزوتراپی و RF هایفرکانسی برای درمان افتادگی پوست و لیفتینگ انجام می شود و مزووایت برای تغییر رنگ پوست (برای پوست های تیره) و شفافیت آن انجام می شود. شما در دترلند بسته به شرایط پوستی خودتان می توانید از هر کدام از این روش ها استفاده کنید.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت پاکسازی پوست صورت با بهترین قیمت خدمات پاکسازی پوست سالن زیبایی دترلند، در محیطی تمیز و بهداشتی با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و دستگاه های روز دنیا برای رفع مشکلات پوستی انجام می شود. متخصصان پوست در دترلند دارای تجربه بالا در زمینه مشکلات پوستی هستند، آنها ابتدا پوست مشتریان را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند و پس از تعیین کردن نوع پوست و تشخیص مشکلات پوستی، بهترین روش پاکسازی صورت را پیشنهاد می دهند. پوست صورت از مهم ترین معیارهای زیبایی چهره است، به همین جهت باید از مرغوب ترین مواد برای شادابی آن استفاده کرد. دترلند تضمین استفاده از با کیفیت ترین مواد پاکسازی پوست را به مشتریان خود می دهد.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

بعد از پاکسازی پوست صورت چه مراقبت هایی لازم است؟

بلافاصله بعد از پاکسازی پوست صورت بهتر است صورتتان را با آب سرد بشویید، هنگام خارج شدن از منزل حتما ضد آفتاب بزنید، از دستکاری و مالش پوست صورت بعد از پاکسازی خودداری کنید.

لایه برداری پوست در چه زمانی از سال و هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

پاکسازی پوست صورت در هر زمانی از سال لازم است و ماهی یک بار توصیه می شود.

فواید ماساژ صورت چیست؟

ماسا ژ صورت باعث کاهش چین وچروک های ریز، تحریک جریان خون، بهبود حالت عضلات صورت، داشتن پوست نرم تر و با قوام تر و تسکین سر دردها و دردهای ناحیه صورت می شود.

مزایای میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم برای انواع پوست (به جز پوست های جوش دار) مناسب است، و باعث کاهش منافذ باز پوست، رفع جوش های سرسیاه، از بین رفتن چین و چروک های سطحی و کاهش چربی های اضافه پوست می شود.

  رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند