دترلند، سرزمین دختران زیبا

میکروبلیدینگ (فیبروز و هاشور ابرو)

میکروبلیدینگ ابرو (Microblading ابرو) که این روزها مورد استقبال زیاد بانوان قرار گرفته است، تکنیک و روشی عالی برای اصلاح نواقص ابرو و داشتن ابروهای پر، زیبا و خوش حالت است. در میکروبلیدینگ ابرو، از ابزار قلم مو مانندی استفاده می شود که در آن، ۱۰ الی ۱۲ تیغ ریز قرار دارد و رنگدانه ها به شکل خطوط مو به لایه اپیدرم پوست وارد می شوند و ظاهری کاملا طبیعی دارد. فیبروز ابرو یا هاشور ابرو نیز از زیر مجموعه تکنیک های میکروبلیدینگ می باشد که در نهایت هاشورهایی ظریف و مینیاتوری با جلوه ای طبیعی ایجاد می کند.

رزرو نوبت میکروبلیدینگ با بهترین قمیت

تهران میرداماد پلاک ۶

زیبایی چهره شما وابسته به ابروهاست، دست متخصص بسپارید…

نمونه کار میکروبلیدینگ

شما هم می توانید ابروهای زیبا و نچرال داشته باشید

خدمات میکروبلیدینگ

  • میکروبلیدینگ ابرو (هاشور ابرو / سایه ابرو)
  • فیبروز ابرو
  • میکروبلیدینگ خط چشم، بن مژه، خط لب، رژ لب، سایه لب
  • تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
  • تلفیق میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ
  • انواع هاشور (هاشور ابروی تیغ ماهی، هاشور ابروی آسیایی، هاشور ابروی کلاسیک، هاشور ابروی سه بعدی)

میکروبلیدینگ ابرو رزرو نوبت رزرو نوبت میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ خط چشم رزرو نوبت رزرو نوبت میکروبلیدینگ خط چشم

میکروبلیدینگ خط لب رزرو نوبت رزرو نوبت میکروبلیدینگ خط لب

میکروبلیدینگ رژ لب رزرو نوبت رزرو نوبت میکروبلیدینگ رژ لب

ابرو تخصص ماست

میکروبلیدینگ در دترلند چطور انجام میشه؟

برای انجام میکروبلیدینگ ابتدا کرم بی حسی بر روی محل مورد نظر زده می شود و پس از بی حس شدن، کار آغاز می شود. در ابتدا آرایشگر شما، طرحی رو ابرو، خط چشم یا خط لب شما می کشد و از شما نظرتان را می پرسد، در این لحظه باید با توجه به سلیقه خودتان، ایشان را راهنمایی کنید و مدلی که دوست دارید را برای او توضیح دهید. سپس از شما می پرسد که از چه رنگی می خواهید برای انجام میکروبلیدینگ استفاده کنید، اگر پوست چربی دارید حتما رنگ های تیره تر را انتخاب کنید تا ماندگاری رنگ روی پوست شما بیشتر شود. بعد از انتخاب رنگ، آرایشگر شما کار را شروع می کند. در مرحله آخر، پس از اتمام کار از شما نظرتان را می خواهد و بعد از گرفتن تاییدتان، به شما می گوید که چه زمانی باید برای انجام ترمیم مراجعه کنید و مراقبت های بعد از انجام کار را برای شما توضیح می دهد.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت میکروبلیدینگ با بهترین قیمت سالن زیبایی دترلند دارای کادری مجرب و متخصص در زمینه قرینه سازی ابرو و آرایش دائم است که دارای مدارک بین المللی و سالها سابقه و تجربه هستند. در دترلند در فضایی کاملا بهداشتی با بهترین دستگاه های روز جهان و با احترام به نظر مشتری، جدیدترین سبک های آرایش دائم از جمله میکروبلیدینگ و هاشور ابرو، فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ خط چشم، بن مژه، خط لب و رژ لب و یا تلفیق چندین روش برای نتیجه کار بهتر ارائه می شود. تمامی رنگ هایی که استفاده می شوند، رنگ های آلمانی و آمریکایی با تاییدیه سازمان غذا و دارو هستند. میکروبلیدینگ با بی حسی و بدون درد انجام می شود و از وسایل های یک بار مصرف حین کار مانند سرم شستشو ، پد استریل، کالرپاتس استریل ، دستکش استریل و … در قالب کیف بهداشتی استفاده می شود.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

ماندگاری میکروبلیدینگ یا فیبروز (هاشور ابرو) چقدره؟

ماندگاری میکروبلیدینگ با توجه به نوع پوست بین ۸ تا ۱۰ ماه متفاوت است که این نتایج بستگی به نوع مراقبت های شما و عوامل دیگری از جمله رنگدانه پوست، بافت پوست و جنس پوست دارد.

میکروبلیدینگ نیاز به ترمیم داره؟

بله چون میکروبلیدینگ به مرور کم رنگ می شود لازم است که برای حفظ شکل و رنگ، ترمیم انجام داد. معمولا ۶ هفته بعد نیاز به ترمیم دارید و ترمیم دوم را باید ۸ الی ۱۰ ماه بعد انجام دهید.

میکروبلیدینگ درد داره؟

خیر، قبل از انجام کار برای شما کرم بی حسی گذاشته می شود و هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد.

ابروهای از قبل تاتو شده رو میشه هاشور زد؟

بله با استفاده از تکنیک هایلایت کردن می توان در یک جلسه ابروری تاتوی قدیمی را به هاشور مویی تبدیل نمود.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند