دترلند، سرزمین دختران زیبا

گریم و آرایش هالووین

هالووین (Halloween) یک جشن رسمی است که ریشه در سنت های اروپایی دارد اما امروزه در تمامی نقاط دنیا از جمله ایران این روز جشن گرفته می شود و زمان برگزاری آن ۳۱ اکتبر یا ۹ آبان است. در این مراسم آرایش های رنگی ترسناک و گریم های متفاوت مرسوم است که این موضوع، ریشه در خرافات و اعتقاد به بازگشت ارواح در این روز دارد. در سالهای اخیر سلبریتی ها با گریم های ترسناک و لباس های عجیب و غریب بسیار حاشیه ساز بوده اند. شما نیز می توانید برای شرکت در مراسم های هالووین گریم های وحشتناک، جالب و متفاوتی داشته باشید.

رزرو نوبت آرایش هالووین با بهترین قمیت

تهران میرداماد پلاک ۶

گریم هالووین را فقط به حرفه ای ها بسپارید

نمونه کار گریم و آرایش هالووین

آرایش هالووین همانند سلبریتی های مشهور دنیا داشته باشید

خدمات گریم و آرایش هالووین

  • گریم های ترسناک هالووینی (طرح جوکر، خون آشام، زامبی، موجودات ماورا طبیعی، جمجمه، جادوگرهای پیر و زشت و …)
  • گریم های خنده دار و فان (مانند استایل هنرپیشه ها و خواننده های قدیمی، پرنسس، شخصیت های عروسکی و کارتونی، حیوانات مختلف، شخصیت های فیلم ها و .. )
  • طراحی ناخن هالووینی

گریم و آرایش هالووین رزرو نوبت رزرو نوبت آرایش هالووین

ترسناک ترین گریم های هالووین را با دترلند تجربه کنید

گریم و آرایش هالووین در دترلند چطور انجام میشه؟

آرایش هالووین سالن زیبایی دترلند، از جمله خدمات جدیدی است که امروزه طرفداران زیادی دارد. برای راحتی در انتخاب طرح، آلبومی از آرایش های مشهور هالووین در چند سال اخیر برای شما تهیه شده است که شما می توانید جدید ترین آرایش های هالووین افراد مشهور و سلبریتی ها را در آن مشاهده کنید و با توجه به انتخابتان برای شما گریم هالووین انجام می شود. علاوه بر آن می توانید عکسی را که از قبل در شبکه های اجتماعی دیده اید به میکاپ آرتیست های دترلند نشان دهید تا آن طرح برای شما انجام شود. از آن جا که در دترلند از مواد آرایشی با کیفیت و با ماندگاری طولانی استفاده می شود اصلا نگران پاک شدن آرایشتان نباشید و با خیال آسوده تا پایان مراسم از آن لذت ببرید.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت آرایش هالووین با بهترین قمیت آرایش هالووین سالن زیبایی دترلند با استفاده از جدیدترین تکنیک های آرایشی و مرغوب ترین مواد توسط متخصصین دترلند انجام می شود. در سالن زیبایی دترلند، مشتریان می توانند گریم و آرایش هالووینی را فراتر از انتظارات خودشان تجربه کنند به نحوی که وقتی در مهانی ها حاضر می شوند متفاوت از سایرین باشند و گریمشان جذاب تر از بقیه باشد. گریمور های حرفه ای دترلند، خود را با تمامی آرایش های هالوینی جدید دنیا به روز می کنند تا شما بتوانید آرایشی به سبک بازیگران هالیوودی و بهتر از آنها داشته باشید و از نتیجه کار متفاوت آنها لذت ببرید.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

من لباس خاصی دارم ، می تونید گریمی متناسب با اون لباس برای من انجام بدید؟

بله، گریمور و میکاپ آرتیست های دترلند با در نظر گرفتن لباس شما گریم و آرایشی روی صورتتان انجام می دهند که متناسب با آن باشد.

من می خوام موهامو حالت خاصی بدم و عجیب و غریبش کنم، این کارم انجام میدین؟

بله، آرایشگران دترلند موهای شما را هم هر طور که دوست داشته باشید مدل خاصی می دهند که با گریم شما هم خوانی داشته باشد.

مواد آرایش و گریم هالووین روی صورت حساسیت ایجاد نمی کنه؟

خیر، زیرا از تمامی لوازم آرایشی مخصوص این کار استفاده می شود که علاوه بر این که مواد با کیفیت و از بهترین برندهای موجود در بازار هستند ماندگاری طولانی نیز دارند.

ممکنه کارم خیلی طول بکشه و نتونم به موقع در مراسم هالووین حاضر بشم؟

خیر، در صورتی که وقت قبلی داشته باشید هیچ گونه تاخیری در انجام آرایش شما صورت نمی گیرد و به موقع در مراسم هالووین حاضر خواهید شد.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند