دترلند، سرزمین دختران زیبا

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یک روش جدید برای ایجاد فرم زیبا و بی ‌نقص برای ابروها یا سایر اجزای صورت است. میکروپیگمنتیشن با کمک سوزن ‌های بسیار ریز، رنگ ‌های معدنی ضد حساسیت را وارد دومین لایه از پوست می کند و کاملا ملایم و طبیعی، باعث ایجاد ظاهری زیبا در چشم ها، ابروها و لب ها می‌ شود. میکروپیگمنتیشن ابرو برای افرادی که ابروهای کم پشت و نامتقارنی دارند، گزینه مناسبی می باشد. میکروپیگمنتیشن سایر اجزای صورت مانند چشم ها، لب ها و … برای افرادی که به دلیل مشغله کاری زمان انجام آرایش ندارند و سایر افرادی که می خواهند در تمامی طول روز ظاهر زیباتری داشته باشند بهترین گزینه می باشد.

رزرو نوبت میکروپیگمنتیشن با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

ابرو عضو مهمی از چهره ی شماست، آن را به متخصصش بسپارید

نمونه کار میکروپیگمنتیشن

زیبایی و آراستگی دائمی را به صورتتان هدیه دهید

خدمات میکروپیگمنتیشن

  • میکروپیگمنتیشن ابرو
  • میکروپیگمنتیشن لب و خط لب (ترسیم و اصلاح خط لب و سایه لب، اصلاح کبودی و سفیدی لب، رژ لب سه بعدی)
  • میکروپیگمنتیشن خط چشم یا بن مژه (بهترین روش برای مشکی و پر نشان دادن مژه ها)

میکروپیگمنتیشن ابرو رزرو نوبت رزرو نوبت میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن خط چشم رزرو نوبت رزرو نوبت میکروپیگمنتیشن خط چشم

میکروپیگمنتیشن خط لب رزرو نوبت رزرو نوبت میکروپیگمنتیشن خط لب

میکروپیگمنتیشن رژ لب رزرو نوبت رزرو نوبت میکروپیگمنتیشن رژ لب

نقش ابروها را در زیبایی چهره دست کم نگیرید

میکروپیگمنتیشن در دترلند چطور انجام میشه؟

در ابتدا کرم بی حسی بر روی محل مورد نظر زده می شود و پس از بی حس شدن، کار آغاز می شود. آرایشگر شما، خط مورد نظر را روی ابرو، چشم یا لب شما می کشد و مرزهای کار را مشخص می کند، سپس شما باید با توجه به سلیقه خودتان، ایشان را راهنمایی کرده و مدلی که دوست دارید را برای او توضیح دهید. در مرحله بعد از شما در مورد انتخاب رنگ نظرخواهی می شود، اگر پوست چربی دارید حتما رنگ های تیره تر را انتخاب کنید تا ماندگاری رنگ روی پوست شما بیشتر شود. بعد از انتخاب رنگ، پیگمنتر شما کار را شروع می کند. در پایان کار می توانید اگر تغییری نیاز بود طبق نظر خودتان اعمال کنید و در مرحله آخر مراقبت های بعد از انجام میکروپیگمنتیشن و زمان مراجعه برای ترمیم به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت میکروپیگمنتیشن با بهترین قیمت خدمات میکروپیگمنتیشن سالن زیبایی دترلند در فضایی کاملا بهداشتی، با استفاده از جدید ترین تکنیک های روز دنیا و با رعایت استانداردها انجام می گیرد. متخصصان میکروپیگمنتیشن در دترلند، دارای مدارک بین المللی آرایش دائم هستند و سال ها سابقه در زمینه تاتو و آرایش دائم دارند و به همین جهت در این سالن، خدمات میکروپیگمنتیشن با بالاترین کیفیت ارائه شود. پیگمنترهای حرفه ای دترلند دارای تخصص های لازم در زمینه شناخت آناتومی صورت، قرینه سازی چهره، زیباشناسی صورت، طراحی چهره و متخصص در زمینه لایه ها و رنگدانه های پوست جهت ترکیب رنگ هستند. تمامی رنگ های استفاده شده برای انجام میکروپیگمنتیشن، رنگ های آلمانی و آمریکایی با تاییدیه سازمان غذا و دارو هستند و انجام این کار با بی حسی قوی و بدون درد انجام می شود. همچنین از وسایل یک بار مصرف حین کار، مانند سرم شستشو ، پد استریل، کالرپاتس استریل ، دستکش استریل و … در قالب کیف بهداشتی استفاده می شود.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

بعد از میکروپیگمنتیشن چه مراقبت هایی باید انجام بدم؟

بعد از انجام میکروپیگمنتیشن حداقل تا سه روز نباید به محل مورد نظر آب بزنید و تحت هیچ شرایطی آن را دستکاری نکنید. همچنین از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید.

ترمیم میکروپیگمنتیشن چند وقت یک بار باید انجام بشه؟

در میکروپیگمنتیشن ابرو یک ماه بعد، نیاز به ترمیم می باشد و تا یک سال ماندگاری دارد. برای بن مژه، خط چشم، خط لب و رژ لب سه ماه بعد ممکن است نیاز به ترمیم باشد و بعد از آن تا چندین سال بدون تغییر رنگ باقی می ماند.

امکان اصلاح خط چشم های آبی شده در اثر تاتو قدیمی وجود داره ؟

بله در دو جلسه به فاصله یک ماه رنگ خط چشم آبی را می توان به رنگ کاملاً مشکی بدون تغییر رنگ تبدیل نمود.

من لبامو پروتز کردم، میتونم میکروپیگمنتیشن خط لب و رژ لب انجام بدم؟

بله با روش و تکنیک های مخصوص می توان در لب های پروتز شده هم میکروپیگمنتیشن انجام داد.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند