دترلند، سرزمین دختران زیبا

طراحی با حنا (نقاشی با حنا روی بدن)

طراحی حنا هنر نقاشی با حنا روی بدن است و خانم ها از این طرح های زیبا به جای تاتوهای قدیمی و ماندگار که پاک کردن آنها سخت و دردناک است استفاده می کنند. نقش حنا یا تتو موقت طرح های بیشمار و جذابی دارد که علاقمندان به آن می توانند هر دفعه یک مدل را انتخاب کنند. در نقش حنا که به آن مهندی هم می گویند، کشیدن حنا به صورت نقش و نگار گل و طرح های منظم و خطوط منحنی بسیار ظریف است که با استفاده از قلم های باریک، قیف حنا یا شابلون معمولا در دست و پا و یا سایر نقاط بدن انجام می شود.

رزرو نوبت طرح حنا با بهترین قمیت

تهران میرداماد پلاک ۶

شیک ترین طرح های حنا را امتحان کنید

نمونه کار طراحی با حنا (نقش حنا)

زیباترین و خاص ترین طرح های حنا را امتحان کنید

خدمات طراحی با حنا (نقش حنا)

  • ارائه انواع طرح های هندی، خلیجی، عربی، مراکشی، غربی و فانتزی
  • طراحی بر روی قسمت های دلخواه بدن
  • طراحی شیک ترین مدل های ژورنالی نقش حنا
  • طراحی های برجسته (طراحی با اکلیل، نگین، سنگ های تزئینی و …)
  • طرح های اسلیمی، ترنج، گل مرغی،شمسه، طرح های سنتی و کلاسیک تاتو موقت

طراحی با حنا روی بدن رزرو نوبت رزرو نوبت طراحی با حنا روی بدن

دستان خود را مانند ستاره های بالیوودی کنید

طراحی حنا در دترلند چطور انجام میشه؟

برای انجام طرح حنا شما باید ابتدا قسمتی که دوست دارید در آنجا نقش حنا را بکشید تعیین کنید. شما می توانید طرح حنا را روی دست، پا، پشت گردن یا سایر نقاط بدن انجام دهید. اگر مدل خاصی مد نظر دارید می توانید عکس آن را با حنا کار خود در میان بگذارید، در غیر این صورت به شما آلبومی از طرح های مختلف (سنتی، اسلیمی، جملات معنادار، طرح های فانتزی حنا و ..) داده می شود که می توانید از آنها مدلی که خوشتان می آید را انتخاب کنید. بعد با استفاده از قلم و قیف مخصوص طراحی نقش حنا بر روی بدن شما کشیده می شود و می توانید تا چندین هفته از آن طرح لذت ببرید.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت نقش حنا با بهترین قیمت خدمات طراحی با حنا سالن زیبایی دترلند، در محیطی کاملا بهداشتی، با استفاده از مواد طبیعی و مرغوب و توسط متخصصین این کار انجام می شود. در نظر داشته باشید که بسیاری از تاتوکاران به دلیل این که حنای مشکی رنگ پذیری بیشتری دارد و کار آن ها را راحت تر می کند از آن استفاده می کنند اما این نوع حنا عوارض پوستی از جمله حساسیت یا واکنش های آلرژیک را به همراه خواهد داشت. در دترلند خدمات طراحی حنا با مواد اصل و طبیعی انجام می شود که کاملا سازگار با پوست، ضد آب و با ماندگاری بالاست.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

ماندگاری طرح های حنا چقدره؟

ماندگاری تاتوی موقت حنا حداکثر دو هفته است. دست کشیدن روی طرح، شستشوی زیاد و عرق کردن می توانند باعث کم رنگ شدن نقش حنا شوند.

اگر حمام برم طرح حنا پاک میشه؟

در تاتوی موقت، حنا به داخل پوست نفود نمی کند و فقط لایه سطحی پوست رنگ می گیرد؛ از این رو قبل از استحمام حتما طرح های حنا را به وسیله پلاستیک (چسب نایلونی) بپوشانید

فرق حنای اصل و حنایی که طبیعی نیست در چیه؟

رنگ حنای طبیعی هیچ‌گاه به سمت رنگ مشکی کشیده نمی‌شود و همیشه ته‌ رنگی از قرمزی در آن وجود دارد. حناهایی که مشکی هستند ، حنای طبیعی نیستند و با نام حنای هندی در بازار به فروش می‌ رسند.

ممکنه بدنم به طرح حنا حساسیت نشون بده؟

تنها در صورتی که از حنای اصل استفاده نشود امکان حساسیت وجود دارد، ولی می توانید قبل از انجام کار، درخواست تست حنا را روی یک نقطه از بدن بدهید.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند