آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

دکلره اولاپلکس آرایشگاه در میرداماد

اولاپلکس تراپی یکی از خدمات مراقبت و احیای مو است . که یکی از بهترین روش های احیا و درمان موهای آسیب دیده به حساب می آید . متاسفانه با رنگ مو و دکلره های بی کیفیت ، براشینگ بیش از حد و استفاده از اتو در طولانی مدت ، مو های افراد به شدت آسیب می بیند. تا به حال سالن زیبایی دترلند روش های متنوع احیای مو ارائه کرده است. مانند ریباندینگ ، کراتینه مو ، پروتئینه مو . اما جدید ترین روش احیا و درمان مو های آسیب دیده ، روش اولاپلکس تراپی می باشد که در سالن زیبایی دترلند ارائه شده است .

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس تراپی چگونه انجام می شود؟

تار مو های ما به وسیله ی ماده ای به نام سولفید به هم پیوند خورده است . یعنی پیوند سولفیدی باعث استحکام و شادابی مو های ما است . براشینگ ، اتو و دکلره مو ها ، پیوند سولفیدی را می شکند . که باعث آسیب به مو ها می گردد . با اولاپلکس می توانیم این پیوند های شکسته شده را ترمیم کنیم . بدین معنی که اولاپلکس مانند یک چسب انعطاف پذیر و قوی عمل می کند . پیوند های سولفیدی شکسته شده را به هم می چسباند و موها را احیا می کند .

مزایای اولاپلکس تراپی

تفاوت اولاپلکس تراپی و کراتینه مو

با توجه به کاربرد مواد اولاپلکس در رنگ مو مزایای این روش به شرح زیر است:

  1. احیای کامل مو ها
  2. با این کار مو ها به حالت اولیه و دست نخورده بر می گردد
  3. روشن کردن مو با دکلره تا پایه های بالا بدون هیچ آسیبی به مو ها
  4. برطرف کردن شکستگی های مو
  5. ایجاد لطافت و انعطاف پذیری مو ها و افزایش استحکام آن ها

تفاوت اولاپلکس تراپی با کراتینه مو

مزایای اولاپلکس تراپی مو

در اولاپلکس تراپی موها پس از اینکه احیا شدند ، صاف و لخت نمی شوند . بلکه فقط احیا و ترمیم می گردند . پس اولاپلکس تراپی مو ها را با حالت اولیه خودش ، احیا و بازسازی می کند . اما در کراتینه مو ، مو ها هم احیا می شوند و هم صاف و لخت و خوش حالت می شوند .

تفاوت اساسی دیگر اولاپلکس با کراتینه و پروتیئینه مو ، این است که از مواد اولاپلکس در رنگ مو و دکلره مو ها استفاده می شود . این امر کمک می کند که شما تا هر پایه ای که بخواهید موهایتان را روشن کنید بدون اینکه آسیبی به مو ها برسد و یا اینکه بسوزد .

اولاپلکس معمولا 5 شماره دارد . شماره های یک و دو در آرایشگاه استفاده می شود . شماره های 3 تا 5 باید در منزل توسط خود فرد مورد استفاده قرار گیرد . رنگ کار مو اولاپلکس شماره 1 را با مواد دکلره ترکیب می کند و به همراه آن به مو های مراجعه کننده می زند . پس از آخرین مرحله از رنگ کردن مو ها ، و شستشوی کامل آن ها ، باید اولاپلکس شماره 2 را بر روی مو ها بزنیم و حدود 20 دقیقه صبر کنیم تا جذب مو ها شود . سه شماره دیگر از اولاپلکس نیز در خانه با فاصله های معین انجام می گردد . این ماده را باید به صورت ماسک به مو ها بزنید تا احیای مو و اولاپلکس تراپی کامل شود .

اولاپلکس تراپی در سالن زیبایی دترلند

این روش از احیای مو ها توسط آرایشگران خبره و با تجربه دترلند به شما عزیزان علاقمند به زیبایی ارائه می گردد . کافیست برای رزرو نوبت کلیک نمایید .

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password