دترلند، سرزمین دختران زیبا

اپیلاسیون

اپیلاسیون روشی برای برطرف کردن موهای زائد بدن با استفاده از موم داغ است. در این روش موها از ریشه کنده می شوند و نه تنها موهای ضخیم بلکه پرزها و موهای کرکی هم از جا کنده می شوند از این رو ریشه موها به مرور ضعیف تر می شوند. اپیلاسیون علاوه بر موزدایی موجب لایه برداری، روشن شدن و شفافیت پوست می شود و از زیر پوستی شدن موها جلوگیری می کند. پیشگیری از ایجاد زخم، جوش، حساسیت و تیرگی هایی که پس از استفاده از تیغ‌های اصلاح بوجود می‌آیند نیز از مزیت های این روش می باشد.

رزرو نوبت اپیلاسیون با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

اپیلاسیون بدون درد را با ما تجربه کنید

نمونه کار اپیلاسیون

پوستی صاف همانند برگ گل داشته باشید

خدمات اپیلاسیون

  • ارائه لوسیون مخصوص قبل و بعد از اپیلاسیون
  • اپیلاسیون تمام نقاط بدن با انواع موم های گیاهی (موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو، موم کاکائو و …)

اپیلاسیون کل بدن رزرو نوبت رزرو نوبت اپیلاسیون کل بدن

اپیلاسیون نواحی مختلف بدن رزرو نوبت رزرو نوبت اپیلاسیون اعضای بدن

شما شایسته داشتن پوستی لطیف هستید

اپیلاسیون در دترلند چطور انجام میشه؟

خدمات اپیلاسیون در سالن زیبایی دترلند، در محیطی آرام و بهداشتی انجام می پذیرد و شما ابتدا قسمتی که قصد انجام رفع موهای زائد آن را دارید، با اپیلاسیون کار خود در میان می گذارید. اپیلاسیون کار با استفاده از موم های گیاهی و ضد حساسیت و لوازم استریل و یک بار مصرف عمل اپیلاسیون را برای شما انجام می دهد. با توجه به نوع پوست شما از موم مناسب پوسستان استفاده می شود. مثلا برای پوست های حساس از موم های گیاهی و آلوئه ورا استفاده می شود و از موم شکلات برای پوست های برنز استفاده می شود. برای کاهش التهاب و جلوگیری از ایجاد جوش نیز به شما لوسیون های مخصوص داده می شود تا بعد از انجام کار بر بدن خود بزنید و در نهایت شما تا مدت ها از شر موهای زائدتان خلاص می شوید و پوستی صاف و شفاف خواهید داشت.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت اپیلاسیون با بهترین قیمت اپیلاسیون سالن زیبایی دترلند، در فضایی آرام، تمیز و بهداشتی توسط کادری مجرب و با تجربه و کاملا حرفه ای در این زمینه انجام می شود. دترلند مجهز به کابین دوش (حمام اختصاصی) است. در سالن زیبایی دترلند، محیطی کاملا امن و دل انگیز و با استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت و موم های گیاهی بستری محیا شده است که شما اپیلاسیون بدون دردی را تجربه کنید و هیچ گونه حساسیت، خارش و یا قرمزی در پوست شما ایجاد نشود. با ارائه لوسیون قبل و بعد از انجام کار نیز از بروز التهاب در پوست شما جلوگیری می شود.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

چه کار کنیم بعد از اپیلاسیون جوش نزنیم؟

قبل از انجام کار پوست خود را با ضد عفونی کننده ها یا لوسیون مخصوص تمیز کنید، بعد از اپیلاسیون نیز از آلوئه ورا یا انواع لوسیون می توانید برای پیشگیری از جوش زدن استفاده کنید.

طول موها برای اپیلاسیون باید چقدر باشه؟

موهایتان را نباید خیلی کوتاه کنید، برای انجام اپیلاسیون، موهای شما باید حداقل ۸ میلی متر باشد.

چرا بعد از اپیلاسیون تعدادی از موهای بدنم زیر پوستی در میاد؟

برای جلوگیری از زیر پوستی شدن موهای بدن، می توانید هر چند هفته یک بار از لیف های ضخیم تر برای شست و شوی بدنتان در حمام استفاده کنید.

از موم های گیاهی استفاده می کنید یا معمولی؟

در سالن زیبایی دترلند از موم های گیاهی برای اپیلاسیون استفاده می شود تا احتمال بروز حساسیت کاهش پیدا کند.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند