دترلند، سرزمین دختران زیبا

گریم کودک (نقاشی روی صورت کودک)

گریم صورت کودکان در حال حاضر بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در بسیاری از شهربازی ها و پارک ها برای بچه ها انجام می شود. در مهمانی و تولد ها نیز گریم کودکان می تواند نقش بسیار زیادی در شادتر کردن روحیه آن ها داشته باشد زیرا آنها می توانند شخصیت های کارتونی، انیمیشنی و فانتزی دیگری که دوستشان دارند را روی صورتشان نقاشی کنند. در گریم کودک، نباید از آبرنگ ها و رنگ های معمولی استفاده شود و از رنگ های مخصوص این کار مانند فون خشک (رنگ گریم خشک) استفاده می شود که هیچ گونه حساسیتی روی پوست بچه ها ایجاد نمی کند.

رزرو نوبت گریم کودک با بهترین قیمت

تهران میرداماد پلاک ۶

زیباترین گریم های شخصیت های محبوب کودکان در دترلند

نمونه کار گریم کودک

جذاب ترین گریم های کودک در دترلند

خدمات گریم کودک

  • شخصیت های کارتونی: کیتی، سوپرمن، انگری برد، بت من، منیون و …
  • نقاشی حیوانات: پروانه، سگ، قورباغه، پرنده استوایی، پلنگ، گربه، شیر، خرگوش و …
  • نقاشی های فانتزی: آدم برفی، مرد عنکبوتی، ایموجی و …

نقاشی روی صورت کودک رزرو نوبت رزرو نوبت گریم کودک

تجربه یک روز پر هیجان برای کودکان

گریم کودک در دترلند چطور انجام میشه؟

کار کردن با کودکان در کنار تجربه، نیازمند صبر و آرامش است که تنها از عهده کسانی بر می آید که کودکان را دوست داشته و با عشق و علاقه کارشان را انجام دهند. کودکان جنب و جوش زیادی دارند و برای انجام گریم آنها باید صبر و دقت فراوان داشت. در سالن زیبایی دترلند، آرایشگران ما برای سرگرم کردن بچه ها از اسباب بازی های متنوع استفاده می کنند تا حوصله بچه ها سر نرود. پوست کودکان بسیار حساس بوده و به همین جهت همواره از مواد درجه یک استفاده می کنیم تا هیچ آسیبی به پوست کودکان وارد نشود. برای گریم کودکان از عکس های شخصیت های کارتونی روز دنیا استفاده می کنیم و اگر گریم کودک برای مراسم خاص و نیازمند تم مشخصی باشد، ما می توانیم با توجه به همان تم، گریم کودک را انجام دهیم. پاک کردن گریم از روی صورت روش مخصوصی دارد و باید به نحوی انجام شود که رنگ ها به چشم ها و دهان کودک داخل نشوند و ما اصول نگهداری و نحوه پاک کردن آن را به شما آموزش می دهیم. علاوه بر آن با زمان بندی دقیق برای مشتریان و همین طور سرعت عمل آرایشگران و گریم کاران حرفه ای دترلند، شما هیچ گونه نگرانی بابت تاخیر نخواهید داشت و کودک شما به موقع برای مراسم حاضر می شود.

حضور بهترین ها در دترلند

چرا مشتریان دترلند را انتخاب می کنند؟

رزرو نوبت گریم کودک با بهترین قمیت خدمات گریم کودک سالن زیبایی دترلند در فضایی کاملا بهداشتی، شاد و دل انگیز، همراه با موسیقی کودکانه توسط کادری مهربان و علاقمند به بچه ها انجام می شود. گریم کاران با تجربه دترلند، می توانند با دیدن عکس طرح دلخواه کودکان شما، دقیقا همان مدل را بر روی صورت کودکان اجرا کنند و یا در زمینه تم انتخابی کودک، به شما برای انتخاب بهترین طرح ها مشاوره دهند. ما در دترلند از بهترین مواد و برندهای موجود در بازار که مخصوص گریم کودک هستند استفاده می کنیم تا هنگام پاک کردن مواد، مشکلی برای پوست حساس کودکان ایجاد نشود.

سوال شما بدون جواب نمیمونه!

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند

بچه من خیلی شیطونه، به نظرتون میشه گریم کودک رو براش انجام داد؟

در دترلند برای کودکان فضایی شاد به همراه اسباب بازی های مختلف فراهم شده است و گریم کاران دترلند کاملا مسلط به نحوه سرگرم کردن کودکان هستند.

بچه من به یه شخصیت کارتونی علاقمنده، آیا امکان داره اونو روی صورتش بکشید؟

بله، گریم شخصیت های کارتونی مشهور که بچه ها عاشق آنها هستند در سالن زیبایی دترلند ارائه می شود.

مواد گریم روی صورت کودکان حساسیت ایجاد نمی کند؟

خیر. تمامی مواد کاملا بهداشتی و مخصوص این کار هستند که هم شستن آنها راحت است و هم هیچ گونه حساسیتی برای پوست کودک ایجاد نمی کنند.

ما میخوایم زود به مهمونی برسیم، معمولا نقاشی روی صورت بچه ها چقد طول می کشه ؟

نقاشی روی صورت بچه ها حدودا نیم ساعت طول می کشد، با تعیین وقت قبلی کار شما به موقع انجام خواهد شد و هیچ گونه نگرانی بابت تاخیر نداشته باشید.

    رزرو نوبت سالن زیبایی دترلند