آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

اکستنشن مژه ابریشمی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که صبح ها حوصله و فرصت کافی برای آماده شدن ندارند. اگر دوست ندارید وقت زیادی را صرف آرایش کردن کنید. اگر مژه‌های کم پشتی دارید و همیشه آرزو می‌کردید که کاش مژه‌های پرتر و بلندتری داشتید، حتما تا به حال نام اکستنشن مژه به گوش‌تان خورده است. اکستنشن مژه به نظر می‌رسد که راه حل همه مشکلات شما باشد ولی شاید برای انجام آن هنوز تردید دارید. اگر دوست دارید بدانید اکستنشن مژه چیست و چه مزایایی دارد با ما همراه باشید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

سوالات رایج در مورد اکستنشن مژه

قبل از اینکه برای اکستنشن مژه اقدام کنید و خودتان را از مشکلاتی که با مژه‌هایتان دارید خلاص کنید، بد نیست که در مورد آن بیشتر بدانید تا بهتر تصمیم بگیرید. احتمالا این سوال‌ ها برای شما هم پیش آمده است.

اکستنشن مژه چیست؟

برخلاف مژه‌های مصنوعی موقتی که در بازار موجود است و با چسب مخصوص روی مژه چسبانده می‌شود، اکستنشن مژه کاری نیست که بتوانید خودتان در خانه انجام دهید. اکستنشن مژه باید توسط متخصص در یک سالن مجهز و دارای مجوز انجام شود. در این روش، مژه‌های اضافه با دقت تمام، با نوعی چسب مخصوص نیمه دائمی به مژه‌های فرد چسبانده می‌شود. این اکستنشن‌ها معمولا تا چندین هفته باقی می‌مانند. با اکستنشن مژه، می‌توانید مژه‌های بلند و پرپشت داشته باشید، بدون اینکه مجبور باشید از ریمل‌های متنوع و با حجم زیاد استفاده کنید.

اما آیا این کار ارزش هزینه کردن دارد؟

از آنجایی که اکستنشن‌های مژه نواری نیستند و دانه دانه اضافه می‌شوند، کنترل حجم و اندازه آنها کاملا قابل تغییر و مطابق با سلیقه شما است و ظاهری واقعی و طبیعی ایجاد می‌کنند. با مراقبت‌های صحیح که بعدا مفصل در مورد آن توضیح می‌دهیم، می‌توانید بین ۶ تا ۸ هفته اکستنشن مژه را حفظ کنید تا زمانی که به شکل طبیعی بریزند. درست مثل وقتی که مژه‌های طبیعی شما بعد از مدتی می‌ریزند. با این شرایط، به نظر می‌رسد که اکستنشن مژه ارزش هزینه کردن دارد برای اینکه مدتی، مژه‌هایی زیبا و پرپشت داشته باشید.

آیا اکستنشن مژه، مژه‌های طبیعی را از بین می‌برد؟

هنوز ثابت نشده است که آیا اکستنشن مژه می‌تواند در دراز مدت روی طول مژه و سلامت آن تاثیرگذار باشد یا نه. ولی در موارد نادر احتمال دارد که به خاطر ایجاد وزن دائمی بر اثر اکستنشن‌ های متعدد، مژه‌ های طبیعی شما ریزش پیدا کنند. ولی نگران نباشید. این واقعیت به این معنا نیست که این اتفاق حتما برایتان می‌افتد. سال‌ها اکستنشن نادرست و غیرحرفه‌ ای و مراقبت‌های نادرست از آن باعث می‌شود که چنین بلایی سرتان بیاید. پس، اگر تصمیم گرفتید که این کار را انجام دهید، حتما از یک متخصص کمک بگیرید و این کار را در مراکز مجاز و حرفه‌ ای انجام دهید.

چند وقت یک بار باید ترمیم انجام داد؟

اکستنشن مژه به اندازه دوره رشد مژه طبیعی انسان، دوام می‌آورد که معمولا این دوره ۶ تا ۸ هفته است. البته با توجه به اینکه میزان رشد مژه در افراد مختلف، متفاوت است، برای اینکه همیشه مژه‌های پرپشت و کاملی داشته باشید بد نیست که هر چهار هفته آن را تکرار کنید. از آنجایی که هر اکستنشن به یک تار مژه می‌چسبد، وقتی مژه شما روند رشد طبیعی خود را طی می‌کند، طبیعتا همراه با مژه، اکستنشن‌ها هم می‌افتند.

آیا با وجود اکستنشن می‌توان ریمل زد؟

اگر قصد دارید غیر از اکستنشن از ریمل هم برای زیباتر نشان دادن مژه‌های خود استفاده کنید، ریمل را فقط نوک مژه‌ها بزنید و این کار را به آرامی انجام دهید. استفاده از ریمل در انتهای مژه‌ها ظاهر نامرتبی ایجاد می‌کند.

مزایای اکستنشن مژه

کسانی که مژه‌های کم پشت و کوتاهی دارند معمولا اکستنشن مژه را برای زیباتر کردن مژه انتخاب می‌کنند. این انتخاب دلایل متعددی دارد. از جمله اینکه استفاده دائم از مژه‌های مصنوعی بسیار سخت و وقت‌گیر است. بسیاری از افراد به چسب‌های مخصوص اکستنشن مژه حساسیت دارند. برداشتن و گذاشتن مژه مصنوعی آن هم دائم و هر روز کار سختی است. به همین دلیل اکستنشن مژه که نیمه موقت است، می‌تواند بسیاری از این مشکلات را حل کند. در ادامه چند مورد از مزایای اکستنشن مژه را عنوان می‌کنیم.

صرفه‌جویی در وقت

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید همیشه مرتب و آرایش کرده باشید، احتمالا زمان زیادی را برای این کار می‌گذارید. به خصوص وقتی بخواهید صبح برای رفتن به جایی آماده شوید، این آماده شدن مدت زیادی طول می‌کشد. اگر دوست دارید مژه‌های شما برای مدت طولانی، زیبا و پرپشت و بلند شوند بدون اینکه هر روز صبح وقت زیادی صرف زیبایی آنها کنید، اکستنشن مژه را امتحان کنید.

خداحافظی با ریمل و مژه‌های مصنوعی

هیچ چیزی بدتر از این نیست که در یک مهمانی مهم ریمل زیر چشم‌هایتان بریزد و با عرق پایین بیاید. عرق کردن، رطوبت هوا، گرمای تابستان و هزاران عامل دیگر گاهی دست به دست هم می‌دهند تا آرایشی را که ساعت‌ها برای آن وقت گذاشته‌اید، در چند ثانیه خراب کنند. استفاده از ریمل همیشه مشکلات خودش را داشته است. انتخاب ریمل مناسب و خشک نگه داشتن آن از دردسرهای ریمل است. ولی با وجود اکستنشن مژه همیشه مژه‌های پرپشت و بلند دارید که نیازی به ریمل ندارد. علاوه بر اینکه دیگر نیازی به استفاده از ریمل ندارید، ظاهر نهایی مژه‌ های شما هم بسیار طبیعی‌تر از زمانی است که ریمل می‌زنید.

اگر همیشه آرزو داشتید که بدون ریمل و بدون آرایش ظاهری مرتب و شیک داشته باشید و چشمان‌تان به زیبایی تمام در محافل بدرخشد، اکستنشن مژه راه حل شما است.

غیر از ریمل، با وجود اکستنشن مژه از شر مژه‌های مصنوعی هم خلاص می‌شوید. برداشتن و گذاشتن مژه‌های مصنوعی سخت است. معمولا ظاهر طبیعی ندارند و روی مژه سنگینی می‌کنند. با وجود اکستنشن دیگر به مژه مصنوعی نیاز پیدا نمی‌کنید.

افزودن حجم و طول به مژه‌ها

بسیاری از مردم در حالت عادی مژه‌هایی کم پشت و کوتاه دارند. به همین دلیل دنبال انواع ریمل‌های بلندکننده مژه و ریمل‌های حجم‌دهنده می‌گردند. با اکستنشن مژه می‌توانید مژه‌هایی بلندتر و پرپشت تر داشته باشید. به همین دلیل تیره‌ تر هم به نظر می‌رسند و در نهایت روی ظاهر کلی شما بسیار تاثیرگذار هستند. ضمنا برای مدت طولانی می‌توانید از داشتن مژه‌های پرپشت و بلند لذت ببرید.

بالا بردن مژه

اگر مژه‌های افتاده‌ای دارید، اکستنشن باعث می‌شود که مژه‌ها بالاتر روند و جهت آنها رو به بالا حفظ شود. همین مسئله باعث می‌شود که زیباتر به نظر برسند بدون اینکه مجبور باشید از فر مژه یا ریمل استفاده کنید.

بدون آسیب برای مژه‌های طبیعی

استفاده از مواد آرایشی و همچنین چسب‌های مخصوص مژه‌های مصنوعی، ممکن است باعث شود که دچار ریزش مژه شوید. اکستنشن مژه اگر در جای مطمئن و توسط متخصص انجام شود، هیچ مشکلی برای مژه‌های طبیعی شما ایجاد نمی‌کند.

ایجاد ظاهری طبیعی و جذاب

اکستنشن مژه بر خلاف مژه مصنوعی و ریمل، ظاهری کاملا طبیعی دارد. اکستنشن درست مثل تارهای مژه طبیعی خود شما به نظر می‌رسند و ظاهری اغراق شده ایجاد نمی‌کنند.

مقاومت در برابر آب

مهم ترین مزیت اکستنشن این است که در برابر آب، رطوبت و عرق مقاوم است. در طول مدتی که اکستنشن روی مژه‌های شما است هیچ مشکلی با رطوبت نخواهید داشت و باعث ریختن مژه‌ها نمی‌شود و ظاهر زیبایتان را می‌توانید در همه حالت، حتی در گرمای تابستان حفظ کنید.

افزایش اعتماد به نفس

در نهایت، ممکن است کم‌پشتی مژه برای شما به مشکل بزرگی تبدیل شده باشد و به خاطر آن اعتماد به نفس خود را برای حضور در اجتماع و انجام فعالیت‌های عادی خود از دست داده‌ باشید. با کمک اکستنشن مژه می‌توانید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید و بدون هیچ نگرانی از ظاهر زیبای خود لذت ببرید.

منبع: wisplashes

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password