آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

نانو گلوبال مو
نانو گلوبال مو
نانو گلوبال مو

حتما در مورد کراتینه مو ، احیای مو آسیب دیده ، پروتئینه مو و درمان مو ها چیز هایی به گوشتان خورده است . در این مقاله می خواهیم شما را به یکی از جدید ترین روش کراتینه مو آشنا کنیم . قبل از هر چیزی شما باید بدانید جدید ترین روش کراتینه مو چیست . در ادامه به بررسی روش نانو گلوبال می پردازیم .

نانو گلوبال مو چیست؟

ذرات کراتین به اندازه نانو گلوبال مو
ذرات کراتین به اندازه نانو گلوبال مو

شاید تا به حال در رابطه با علم و فناوری جدید نانو چیزی نمی دانستید . اما ما برای شما این موضوع را روشن می کنیم . با رشد فناوری نانو در همه زمینه های صنعتی ، تولیدی و پزشکی ، می توان گفت علم نوین به شکوفایی خود رسید . فناوری نانو یعنی اجسام و مواد اگر به اندازه 0.000000001 یک نانو ام که برسند ، از خود خواص و فواید باور نکردنی نشان می دهند . در این بحث نیز فناوری نانو بسیار عالی عمل کرده است .

چرا نانو گلوبال کراتینه مو از کراتینه ساده بهتر عمل می کند؟

گلوبال مو و کراتینه مو
گلوبال مو و کراتینه مو

همان طور که در پاراگراف قبلی گفتیم ، ذرات مواد به اندازه نانو ، می توانند بسیار مفید باشند . متخصصان حرفه نانو ، ذرات تشکیل دهنده کراتین مو را به اندازه یک نانو می رسانند.

همان طور که در پاراگراف قبلی گفتیم ، ذرات مواد به اندازه نانو ، می توانند بسیار مفید باشند . متخصصان حرفه نانو ، ذرات تشکیل دهنده کراتین مو را به اندازه یک نانو می رسانند. ذرات در منافذ و فرورفتگی های آسیب دیده در هر تار مو ، گیر می افتند . همین موضوع سبب شده است که ذرات در منافذ و فرورفتگی های آسیب دیده در هر تار مو ، گیر بیفتند . این امر باعث شده است درمان مو های آسیب دیده با نانو گلوبال ، بسیار بهتر جواب دهد و از ماندگاری بیشتری نیز برخوردار است.

تفاوت دیگر نانو گلوبال با کراتینه مو به صورت ساده ، این است که برای هر نوع مویی مناسب است . حتی موهای دست نخورده هم می توانند از نانو گلوبال بهرمند شوند و طول عمر بالاتری داشته باشند .

مزیت های استفاده از روش جدید کراتینه مو

ما به شما قبلا روش های درمانی موهای آسیب دیده در منزل آموزش دادیم . قبلا در رابطه با نکات طلایی روش های خانگی احیای مو صحبت کرده ایم ، اما روش کراتینه مو توسط آرایشگران مجرب دترلند بسیار رضایت بخش تر خواهد بود . ماندگاری این روش جدید کراتین مو از روش های دیگر درمان مو های آسیب دیده بیشتر است . درمان مو ها به صورت ریشه ای و اصولی انجام می شود . به طوری که مشکلات مو خوره ، نازکی مو ها ، شکنندگی و بد حالتی مو ها ، از بین می رود . مو ها در هر حالتی که شما باشید ، خوض حالت هستند . چه در حالت خوابیده باشید یا چه در حالت کار و چه در حالت ورزش های پر تحرک باشید ، مو ها حالت زیبای خود را حفش خواهند کرد .

خبر خوب آموزشگاه دترلند برای علاقمندان به بخش درمانی مو

آموزش نانو گلوبال مو در دترلند
آموزش نانو گلوبال مو در دترلند

عمل کراتین مو به روش جدید ، در درمان مو های آسیب دیده ، هزینه بیشتری نسبت به کراتینه ساده مو دارد . ولی با توجه به دوام و نتیجه رضایت بخش برای مشتریان ، می تواند یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه و افتصادی برای احیای مو باشد . بدین منظور مجموعه دترلند این روش عالی را به کمک آرایشگران مجرب و نیرو های خبره در این زمینه، به شما علاقمندان ارائه می دهد .

خبر خوب این است که در صنعت آرایشگری همه افراد به دنبال تجربه چیز های جدید و لوکس هستند . بنابراین آموزشگاه دترلند ، نانو گلوبال کراتین مو را به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان علاقمند به بخش خدمات مو ، آموزش می دهد . اگر به دنبال یک شغل پر درآمد و جذاب هستید ، این فرصت را از دست ندهید و با ما ارتباط برقرار نمایید .

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password