آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

کراتینه نانو گلوبال مو

نانو گلوبال ، یکی از محصولاتی است که توسط متخصصان امریکایی تولید شده است . به دلیل اثربخشی این مواد بر روی مو ها ، نانو گلوبال در بین خانم ها بسیار پر طرفدار است . در این روش ، موها تا اندازه نانو که آسیب دیده اند به کمک کراتین نانو گلوبال ، درمان می شوند . مواد به کار رفته در نانوگلوبال مو ، بدون بو و گاز است . به همین دلیل آرایشگران عاشق کار با آن هستند . مو ها به کمک گلوبال مو ،بازسازی می شوند . به دنبال این روش مو ها را ضخیم ، احیا ، مانند ابریشم ، لخت و صاف می کند . مشکلات موهای وز را برطرف می کند .

کراتین نانو گلوبال مو ها

به طور کلی نام نانوی کراتین از کلمه نانوی مولکول های مواد کراتین بر گرفته شده است . این نکته را بدانید که یک نانومتر برابر با یک میلیاردم متر است . سعنی از یک تار موی انسان به اندازه هجده هزار بار کوچک تر است . همین موضوع سبب ده است که با گذاشتن این مواد بر تار موی فرد ، مواد نانو گلوبال به کوچک ترین و ریزترین شیار های آسیب دیده مو نفوذ نمایند و آن ها را درمان و احیا کنند .

مزیت نانوگلوبال مو ها

با توجه به اینکه نانوگلوبال مو روشی ساده برای صافی و احیای موها است ، هزینه بیشتری نسبت به بقیه روش های کراتینه مو دارد . به کمک این روش مو ها ساف ، درخشان و براق می شوند . به علاوه خاصیت درمانی نیز دارد . این مزایا به شرح زیر است:

  • این روش مو ها را به طور کامل آبرسانی می کند .
  • نانو گلوبال از مو ها را تقویت می کند و سبب جلوگیری از ریزش مو ها می گردد .
  • خوش حالت و صاف دن مو ها در هر حالتی که هستید
  • ماندگاری بیشتر نسبت به بقیه روش های احیای مو
  • از بین بردن آسیب های دکلره کردن مو ها
  • برطرف کردن مشکلات مو های وز و صاف شدن کامل آن ها
مزایای نانو گلوبال مو ها

مراحل انجام کراتینه مو با نانو گلوبال

کراتینه و روش های تکمیلی آن مانند گلوبال و نانوگلوبال مو ، در واقع سیستم هیبرید مو هستند . کار این سیستم این است که به کمک مواد شیمیایی و ابزار گوناگون مو های شما را خیلی خوب صاف نماید . به دنبال یه کاربردن این ترفند ها به هدف خود که صافی دائمی موها هستند خواهید رسید . البته اگر استفاده از این روش ها را تکرار کنید .

استفاده از کراتین نانو گلوبال روی هر مویی قابل اجرا است . مانند موهای رنگ شده ، هایلایت ، دست نخورده ، روشن شده ، وز و یا فر ، نرم و یا خوابیده . روند انجام کراتین مو بین 1 ساعت و نیم تا 3 ساعت طول می کشد که آن هم بستگی به بلندی و پرپشتی و یا کم پشتی مو ها دارد.

مرحله اول: ابتدا محصول را بر روی همه قسمت های مو گذاشته می شود و به مدت 30 دقیقه مو ها را به حال خود می گذارند تا کراتین به ساقه مو جذب شود .

مرحله دوم: پس از گذشت این مدت زمان ، باید مو ها سشوار شوند . پس از سشوار کشی ، باید مو ها به کمک اتوی تیتانیوم شانه دار و یا اگر اتو شانه ندارد به کمک شانه و اتو ، اتوکشی شوند . این کار به محکم شدن و نگه داشتن رطوبت برای مو ها می شود . بدین ترتیب مو ها آبرسانی می گردد و یک براقیت شیشه ای روی آن ها ایجاد می کند .

عوارض نانوگلوبال مو

عوارش نانو گلوبال مو

برای اینکه به عوارض نانو گلوبال و نانو کراتین گرفتار نگردید باید حتما به یک سری نکات هنگام انجام این تکنیک را رعایت کنید . یکی از عوارض نانو کراتین ، آسیب به مو است . چرا که هر چقدر هم که مو ها را صاف و خوش حالت کند بالاخره از مواد شیمیایی تشکیل شده است که سبب آسیب هایی به مو ها می گردد . البته این اتفاق بسیار کم پیش می آید . آن هم زمانی که از مواد نامرغوب استفاده شود یا شما نزد افراد غیر حرفه ای بروید . علاوه بر این بسیاری از آرایشگران این نکته را به شما نمی گویند که اگر به تازگی دکلره انجام داده اید ، بهتر است فعلا کراتینه نانو گلوبال انجام ندهید . زیرا مو ها پس از دکلره نیاز به زمان برای بازسازی خود دارند . بنابراین باید بین دکلره کردن مو ها و کراتینه نانو گلوبال مو ها ، فاصله بدهید .

انجام کراتینه نانو گلوبال در سالن زیبایی دترلند

به کمک اساتید مجرب و حرفه ای در زمینه احیای مو ، مجموعه زیبایی دترلند ، سوابق درخشان در این زمینه دارد . کافی است برای مشاوره و رزرو نوبت ، کلیک کنید . با احیا و صافی مو به روش های مختلف در دترلند ، بهترین تجربه احیای مو را داشته باشید .

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password