آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

مزایای هیالورون پن
هیالورون پن

هیالورون پر دستگاهی است که به وسیله آن ، به لایه ی میانی پوست ، ژل و فیلر تزریق می گردد . هیالورون پن ، روش جدید در دنیای زیبایی است که درد تزریق فیلر با سوزن را به لب ها ، حذف کرده است . علاوه بر این ، از دستگاه هیالورون به غیر از کلینیک زیبایی پوست ، در سالن های زیبایی و آرایشگری نیز استفاده می شود و محدودیت در استفاده ندارد . به هر حال این روش در حال حاضر دیگر منسوخ شده است و حتی کلینیک های زیبایی نیز از آن اسفاده نمی کنند .

مزایای هیالورون پن

هیالورون پن و مزایای آن

استفاده از قلم مخصوص تزریق ژل ، نسبت به تزریق ، مزایای ویژه ای دارد .به طور کلی مزیت های استفاده از این دستگاه به شرح زیر است:

  • کاهش درد به میزان 60 درصد یا حتی بیشتر
  • عدوم نیاز به بی حسی
  • حجیم شدن لب ها به شکل کاملا طبیعی
  • عدم التهاب پس از تزریق

هیالورون پن چگونه کار می کند

این دستگاه به کمک فشار و سرعت کار می کند . بدین ترتیب که مانند یک تفنگ فشار ، هیالورون یا فیلر را به درون بافت لب ها شلیک می کند . یعنی قلم هیالورون سوزنی ندارد . بلکه به کمک فشار هوا ، فیلر را از دورن منفذ های ریزی با سرعت زیاد عبور می دهد تا از منافذ لایه اولیه پوست وارد لایه میانی آن شود .

این دستگاه در ابتدا که وارد بازار شد ، هزینه زیادی نسبت به تزریق از طریق نیدل داشت . اما الان هزینه های این دو روش ، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد . البته باید این نکته را بدانید که ، مدت زمان ماندگاری فیلر با دستگاه تزریق فیلر ، خیلی کمتر از تزریق با سوزن است . اما در برابر مزیت های آن ، این موضوع خیلی اهمیتی ندارد .

خدمات هیالورون پن در سالن زیبایی دترلند

تزریق فیلر لب با هیالورون پن

با توجه به مزایای مربوط به هیالورون پن ، هزینه مناسب و ایجاد یک برجستگی طبیعی برای لب ها و گونه ها ، سالن زیبایی دترلند این روش غیر تهاجمی را به عزیزان علاقمند ارائه می دهد . کسانی که از فرو رفتن نیدل به پوست صورتشان واهمه دارند ، و می خواهند فرم لبشان مانند فرم لب روسی شود ، پیشنهاد مجموعه دترلند به شما ، استفاده از خدمات هیالورونیک اسید یا همان هیالورون پن می باشد .

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password