آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

انواع مدل کوتاهی مو
مدل کوتاهی مو

کوتاهی مو یکی از خدمات پرطرفداری است که این روز ها خیلی باب شده است . مدل کوتاهی مو با روش های مختلف و فوت و فن های متنوعی انجام می شود . بسیاری از افراد در زمینه کوتاهی مو به صورت تخصصی کار می کنند و مدل کوتاهی مو را به شکل های بسیار ارائه می کنند .

اگر به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستید ، می توانید با کوتاه کردن مو هایتان تا بالای سر شانه تان ، این تغییر را ایجاد نمایید . به خصوص که این روز ها نزدیک به نوروز است و روز های پایان سال ، اکثر افراد و خانم ها به دنبال تغییر در رنگ مو و مدل موی خود هستند .

انواع مدل کوتاهی مو

مدل کوتاهی مو لیر

انواع مدل کوتاهی مو که در سالن زیبایی دترلند ارائه می گردد ، به شرح زیر است :

مدل لیر

انواع مدل کوتاهی مو در دترلند

همان طور که از نامش پیداست ، آرایشگر مو ها به صورت لایه لایه کوتاه می کند . در مدل کوتاهی مو لیر ، انواع بلند و کوتاه وجود دارد که همه آن ها بسیار شیک و زیبا هستند .

این مدل از کوتاهی ، موها به صورت یک دست دور تا دور سر به صورت هلالی برش داده می شوند . این مدل کوتاهی معمولا تا سرشانه ها است و افراد را بسیار بسیار زیبا و با کلاس می کند .

مدل های لاین مربع و مثلث نیز همان طور که از نامشان پیداست ، مانند لاین گرد دور تا دور مو ها برش داده می شوند . با این تفاوت که حالت مربعی و مثلثی دارند .

انتخاب مدل کوتاهی مو

برای انتخاب یک مدل از کوتاهی موها ، باید از آناتومی سر و صورت و زوایای سر شناخت کامل را داشته باشید . باید بدانید که مدل سر و صورت شما به چه فرمی است . چون دانستن این موضوع کمک می کند مدلی را انتخاب کنید که با فرم صورت شما بیشتر سازگار است و شما را زیباتر می کند . همه این موضوعات را می توانید با مشاوره اصلاحگر موهای خود متوجه شوید .

در مجموعه دترلند می توانید کوتاهی مو را به طور تخصصی فرا بگیرید . سرفصل های دوره آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه دترلند را مطالعه نمایید و برای شروع به کار اقدام کنید . علاوه بر این می توانید برای رزرو وقت کوتاهی مو به اینجا سر بزنید .

برای دیدن انواع مدل ها به اینجا حتما سری بزنید و مقالات مربوطه و نمونه کار ها را مشاهده نمایید .

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password