سرزمین دختران زیبا

در سرزمین دختران زیبا ، زیباترین خودت باش!

نمونه کارهای ما

نظرات شما

خدمات ناخن

طرح هایی که در لاین ناخن و طراحی ناخن در سالن زیبایی دترلند اجرا میشه و ظرافت و دقت در کارهایی که به همه ارائه میدن رو من هیچ جا ندیدم حتی توی اینترنت و سلبریتی های خارجی حتما برید نمونه کارهاشونو ببینید . عاشقشون میشید .

مهدیس یعقوبی

کراتینه مو

دترلند کارش عالیه من موهام خیلی وز بود با کراتین درمانی در سالن زیبایی دترلند از شر مشکلات وزی موهام خلاص شدم . موهام الان حتی در تخت خواب هم صاف و خوش حالته و احساس میکنم خیلی ضخیم تر و پرپشت تر شدن . واقعا از همه تون ممنونم

پریسا نادری

رنگ و لایت مو

من از اینکه برای رنگ و مش مو هایم به سالن دترلند مراجعه کردم بی نهایت خوشحالم و از نتیجه رنگی که بر روی موهایم است خیلی راضی هستم . چون با اینکه همه موهایم دکلره شدند ، نه تنها آسیبی به موهایم وارد نشد بلکه بسیار صاف و خوش حالت هم شدند . ممنون از تیم عالی دترلند بیوتی

مونا حق جو

درباره دترلند

چگونه به این‌جا رسیدیم

سالن زیبایی دترلند توسط بانوی پر تلاش و قوی ، سر کار خانم سعیده محو تاسیس و راه اندازی شد. اینکه چگونه به سالن زیبایی دترلند رسیده اند، از زبان خودشان بشنوید:

من پس از فارغ التحصیلی در رشته مدیریت صنعتی فuالیت های زیادی داشتم . در کارخانه، پکیج های اتوبوسرانی بین شهری ، مجموعه دیجی هدیه ، استارتاپی تحت عنوان شیپ فا که مانند الوپیک بود و حتی در مدت زمان کوتاهی در حوزه فرش نیز فعالیت کردم . در همین راستا شرکت خود را که در زمینه های فعالیت های کارشناسی و کارشناسی ارشد بود تاسیس کردم . به دنبال گرفتن مجوز برای تدریس دروس کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت آنلاین بودم که کاملا اتفاقی متوجه شدم سازمان فنی و حرفه ای راحت تر این مجوز را ارئه می دهد . پس از اخذ مجوز آموزشگاه ، کار خود را شروع کردم . با توجه به تحصیلات و تجربیاتی که داشتم ، یک سری تغییرات را در روند آموزشگاه ها اعمال کردم . بدین ترتیب به حرف های مشتریان و هنرجوهایم توجه کردم، به نظراتشان اهمیت دادم و راهکار های جدید در آموزشگاه ارائه و اجرا کردم . اینکه هر هنرجو فقط نباید آموزش ببیند. بلکه باید کار و حرفه را به خوبی یاد بگیرد تا بتواند به راحتی وارد بازار کار بشود. از این رو به هنرجویانی که در آموزشگاه دترلند آموزش دیدند ، دوره کارورزی پیشنهاد شد و اینگونه سالن زیبایی دترلند در سال 1390 راه اندازی شد.

سرزمین دختران زیبا

آنچه در دترلند تجربه خواهید کرد

در سالن زیبایی دترلند نیز راهکار های جدید ارائه گردیده است. بخش های آنلاین و سایت راه اندازی شد. امکان رزرو آنلاین و دیدن نمونه کار ها در همه لاین های خدمات زیبایی به سیستم آنلاین و سایت اضافه شده است.

در سالن زیبایی دترلند ، همه خدمات زیبایی با بروزترین تکنیک ها و شیوه های روز دنیا به مشتریان ارائه می گردد . پرسنل دلسوز و حرفه ای دترلند ، مواد مصرفی درجه یک و با کیفیت ، مشتری مداری عالی ، تکنیک ها و روش های روز در دنیا همه و همه باعث شده است که همه مشتریان دترلند ، با رضایت کامل با ما در رفت و آمد باشند.

تطابق زیبایی خود را بیابید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

    متاسفم هیچ پستی با محدوده شما تطبیق ندارد.