آدرس : تهران،میرداماد،پلاک 6

تلفن : 22909846-021

سالن زیبایی دترلند

آموزش کرلی مو با چند روش ساده
آموزش کرلی مو با براشینگ

کرلی کردن مو یعنی فر دادن مو به شکل موج ها و فر بزرگ . کرلی مو از واژه انگلیسی curly به دنیای زیبایی وارد شده است و به دلیل حالت طبیعی و جذابی که دارد ، بسیار پرطرفدار است . به طور کلی کرلی کردن مو ، جزوی از خدمات براشینگ مو و زیبایی مو محسوب می گردد . در ادامه آموزش کرلی مو با اتو و سشوار و روش خانگی را به شما شرح خواهیم داد . پس با ما همراه باشید .

آموزش کرلی مو با اتو

آموزش کرلی مو با اتو مو

اگر می خواهید از نظر ظاهری همیشه بدرخشید ، به شما پیشنهاد می کنیم که با روش هایی که معرفی می کنیم ، مو هایتان را کرلی کنید.

  1. مرحله اول: ابتدا موی خود را جهت حالت دهی آماده کنید . پس به کمک یک ژل موی سبک یا روغن بادام شیرین ، موهای خود را درخشان کنید .
  2. مرحله دوم : موهای خود را کاملا خشک کنید . زیرا کرلی به روش اتو کردن با موهای رطوبت دار ، جواب نمی دهد و مو ها حالت نمی گیرند .
  3. مرحله سوم: به وسیله گیره مو ، حدود 3 تا 5 سانتی متر از مو هایتان را به صورت رشته رشته از هم جدا کنید . اینگونه راحت تر می توانید موهایتان را در اتوی مو قرار دهید . سپس اتوی مو را در همان جهتی که دوست دارید حلقه های کرلی و فر ایجاد شوند ، بچرخانیم .
  4. مرحله چهارم : اتوی مو را بین رشته های موهایتان که جدا کرده اید به آرامی به سمت پایین بکشید تا حالت مورد دلخواهتان بر روی مو ها ایجاد شود . این کار را تا پایان ادامه دهید .
  5. مرحله آخر : روی مو ها از اسپری نگهدانده حالت مو استفاده کنید تا مدت زمان بیشتری به صورت کرلی بماند .

آموزش کرلی مو با سشوار

آموزش کرلی مو با سشوار

سشوار ها معمولا دارای یک سری بزرگ و پهن دایره ای هستند . کاربرد این سری سشوار ، برای ایجاد فر های طبیعی بر روی مو ها است . مراحل انجام کرلی مو با سشوار به شرح زیر است:

  1. مرحله اول: ابتدا یک ژل سبک یا روغن موی سبک بر روی مو هایتان که اندکی نم دارد بزنید . شما می توانید از موس حالت دهنده مو نیز استفاده کنید .
  2. مرحله دوم : به کمک سشوار از نوک مو ، دسته دسته مو های خود را بلند کنید و سشوار را در درجه سرعت کم و باد گرم نگه دارید . به طوری که پوست سرتان نسوزد .
  3. مرحله سوم : این کار را آنقدر تکرار کنید تا دسته های موهایتان حالت فر طبیعی و یا کرلی را به خود بگیرند .
  4. مرحله آخر: یک اسپری فیکس کننده حالت مو بر روی مو هایتان بزنید تا ماندگاری طولانی تری داشته باشد .

آموزش کرلی مو با بابلیس

آموزش کرلی مو با بابلیس

بابلیس که خود حالت دهنده مو است ، کار شما را برای کرلی کردن مو بسیار راحت می کند . فقط باید مرحله اول در مراحل قبل را ابتدا انجام دهید . سپس با بابلیس برای کرلی کردن موهایتان استفاده کنید .

انجام براشینگ مو و کرلی کردن مو در دترلند

اگر می خواهید موهای شما به صورت ژورنالی و تخصصی کرلی و شیک شود ، توصیه می کنیم به آرایشگران مجرب در این زمینه مراجعه نمایید . در سالن زیبایی دترلند بهترین براشینگ مو انجام می شود که کرلی کردن مو نیز در پکیج آرایش موی آن ها نیز ارائه می گردد . کافیست برای رزرو نوبت با ما ارتباط برقرار نمایید . علاوه بر این می توانید سرفصل های آموزش براشینگ مو را نیز مطالعه نمایید تا بتوانید در دوره آموزش براشینگ مو شرکت کنید و وارد بازار کار پردرآمد آرایشگری مو شوید .

براشینگ مو پس از رنگ و مش مو ، حالت مو ها را بسیار جذاب تر می کند . بنابراین شما می توانید انواع رنگ مو های محبوب و پرطرفدار را از مقاله مربوط به رنگ مو ها مشاهده نمایید . این گونه متوجه می شوید چه براشینگ مویی با چه رنگی بیشتر سازگار است .

ارسال نظر

شما اجازه ثبت نام ندارید

Reset Password